شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی: با اتحاد و انسجام خدمت رسانی به مردم اوج گرفته است

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی: با اتحاد و انسجام خدمت رسانی به مردم اوج گرفته است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 21 بهمن 1399 ساعت 14:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی گفت: امروز با اتحاد و انسجام خدمت رسانی به مردم اوج گرفته است و گروه‌های جهادی فنی و اشتغال‌زا در مناطق روستایی خدمات مطلوبی ارائه کرده‌اند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی  فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی در مرحله سوم کمک‌های مومنانه در روستای گازار با بیان اینکه امروز به دلیل فداکاری شهدا، ایران در سطح دنیا می‌درخشد، افزود: شهدا در برابر استکبار و جنایت‌های دشمن ایستادند تا عزت و استقلال انقلاب حفظ شود.

 

وی با بیان اینکه راه امام (ره) و مسیر حق زنده است، اظهار کرد: امروز رهبری پرچم انقلاب را به دست گرفته و مردم هم پشت ولایت فقیه تا رسیدن به قله‌های کرامت و انسانیت تلاش می‌کنند.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه جهش تولید برای ایستادگی در برابر دشمن بوده تا بتوانیم پنجه در پنجه استکبار بجنگیم، گفت: همانگونه طی ۴۰ سال گذشته پوزه استکبار را به خاک مالیدیم، پنجه استکبار را هم به خاک می‌مالیم.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد:  هدف همه ما خدمت به مردم  است و بر همین اساس اقدامات را برنامه ریزی می کنیم.

 

وی با بیان اینکه امروز با اتحاد و انسجام خدمت رسانی به مردم اوج گرفته است، گفت: امروزه گروه‌های جهادی فنی و اشتغال‌زا در مناطق روستایی خدمات مطلوبی ارائه کرده‌اند.

سردار قاسمی با بیان اینکه اگرچه اصل و مبنای انقلاب فرهنگی بود اما در بعد اقتصادی و اجتماعی خدمات خوبی داشته است، گفت: دشمن به دنبال فراموشی مردم از انقلاب اسلامی، الهی و معنوی است.

وی با بیان اینکه به برکت انقلاب، استکبار را از خاک کشور بیرون کردیم اما در صدد نفوذ دوباره هستند، افزود: دشمن همه طرح‌های جنگی، نظامی، کودتا و سیاسی را علیه انقلاب اجرا کرد اما موفق نبود.

 

سردار قاسمی با اشاره به جنگ اقتصادی کنونی دشمن بیان کرد: تحریم‌های اقتصادی در ۱۰ سال اخیر به اوج رسیده اما در حال حاضر دشمن خودش از درون در حال فروپاشی است.

وی با بیان اینکه اشتغال، تولید و راه اندازی کارگاه‌های تولیدی برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است، گفت: اگرچه جنگ هشت ساله دفاع مقدس بسیار دشوار بود اما جنگ اقتصادی کنونی به مراتب سخت‌تر است.

 

سردار قاسمی بیان کرد: اگرچه دشمن راه صادرات ایران را سد کرده اما ساکت نبوده و از مرزهای زمینی و دریایی به راه خود ادامه می‌دهیم و تسلیم نمی‌شویم.

 

وی با اشاره به رزمایش کمک‌های مومنانه بیان کرد: گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه از هفته وحدت آغاز شده و تا عید ادامه دارد.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه مرحله چهارم گام سوم کمک‌های مومنانه اسفند ماه سال جاری اجرایی می‌شود، افزود: خیرین، مردم، بسیج و دستگاه‌های خدمت رسان در اجرای این رزمایش و لبیک به فرمایش رهبری اقدامات مطلوبی انجام داده‌اند.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی اظهار کرد: در مرحله سوم از گام سوم کمک‌های مومنانه ۱۰۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خدمت در سطح استان به مردم ارائه می‌شود.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای بهمن ماه تاکنون ۱۸ هزار و ۱۹۱ بسته معیشتی در استان توزیع شده است، افزود: همچنین هزار و ۴۹۱ دست کفش و لباس، ۲۳۵ مورد لوازم زندگی و ۵۱۲ کارت هدیه بین نیازمندان توزیع شده است.

 

سردار قاسمی توزیع ۲۳ هزار و ۶۶۵ پرس غذای گرم بهداشتی، توزیع ۱۴ هزار و ۹۶۴ کیلوگرم گوشت قربانی، توزیع ۲۵ هزار و ۶۹۲ بسته بهداشتی، توزیع هزار و ۳۰۰ مورد دارو و تجهیزات پزشکی بین افراد آسیب دیده از کرونا را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.

 

وی از آزادسازی ۶۳ زندانی جرایم غیر عمد در دی ماه و ۳۳ زندانی در بهمن ماه خبر داد و بیان کرد: توزیع ۹۰۸ سری جهیزیه، ایجاد ۷۸۳ کارگاه تولیدی و ایجاد هزار و ۷۹۶ اشتغال مستقیم و غیر مستقیم از دیگر اقدامات انجام شده است.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: هزار و ۲۲۹ فقره تسهیلات اشتغالزایی و ۲۰ فقره تسهیلات مسکن در بهمن ماه سال جاری پرداخت شده است.

 

وی توزیع دو هزار و ۴۰۱ بسته لوازم‌التحریر، توزیع هزار و ۱۹۶ تبلت و وسایل کمک آموزشی و اعطای ۲۲۴ وام قرض‌الحسنه را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.

 

سردار قاسمی بیان کرد: در مجموع ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۹۲ میلیارد تومان تسهیلات در این مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه به نیازمندان استان کمک شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است