شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای مقاومت از برنامه‌های مهم هفته دفاع مقدس در استان است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای مقاومت از برنامه‌های مهم هفته دفاع مقدس در استان است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه "برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای مقاومت یکی از برنامه‌های مهم هفته دفاع مقدس در استان است" گفت: دوران ۸ سال دفاع مقدس نه‌تنها بخشی از تاریخ کشور بلکه بخشی از هویت ملی ایران است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در مراسم افتتاح نمایشگاه "اقتدار چهل" که همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس در بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای مقاومت که با عنوان اقتدار 40 نامگذاری شده است یکی از برنامه‌های خاص و ویژه امسال در خراسان جنوبی است.

 

وی افزود: دوران هشت سال دفاع مقدس نه تنها بخشی از تاریخ این کشور بلکه به عنوان بخشی از هویت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز محسوب می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت: در نمایشگاه  اقتدار چهل تعداد 40 غرفه با موضوعات نقش ادارات و نیروهای مسلح، فروش محصولات فرهنگی، عفاف و حجاب و اقتصاد مقاومتی دایر است.

 

سردار قاسمی افزود: در این نمایشگاه 14 غرفه متعلق به نیروهای مسلح، 10  غرفه ادارات و 16 غرفه متعلق به اقشار بسیج است و نمایشگاه از امروز دوشنبه سی و یکم شهریور ماه تا هفتم مهرماه به مدت 8 روز از ساعت 16 الی 20 در محل حسینیه جماران برای بازدید علاقمندان دایر است.

 

وی بیان داشت: امسال در قله 40 سالگی حماسه جاوید دفاع مقدس هستیم؛ آنچه سبب پیروزی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس شده است  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود.

 

گفتنی است؛ در این نمایشگاه یادمان‌های دفاع مقدس، ادوات نظامی، آثار فرهنگی و تبلیغاتی یگان‌های نظامی مستقر در استان و تصاویری از جلوه‌های هشت سال دفاع مقدس به نمایش گذاشته شده است.

 

انهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است