شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: شهید سلیمانی مایه عزت، افتخار و بزرگی جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: شهید سلیمانی مایه عزت، افتخار و بزرگی جمهوری اسلامی است

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 20 دی 1399 ساعت 12:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ریحانی گفت: شهید قاسم سلیمانی مایه عزت، افتخار و بزرگی جمهوری اسلامی است .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در یادواره شهید سلیمانی در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص)، اظهار داشت: شهید سلیمانی مایه عزت، افتخار و بزرگی جمهوری اسلامی است .

 

وی افزود: در هفته جاری علاوه بر نخستین سالگرد شهید سلیمانی، چهلمین روز شهادت گمنام نام آشنا دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده که این شهید برای اعتلای نام ایران تلاش کرد و رحلت علامه مصباح یزدی را داشتیم.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) تصریح کرد: تاریخ دفاع مقدس با بزرگان و افتخار آفرین‌هایش ماندگار شده و بسیاری از این بزرگان در دفاع مقدس بر عهد و پیمان خود با خدا ماندند و در جایگاه والایی آسمانی شدند و بسیاری دیگر در این راه در انتظار هستند.

 

وی ادامه داد: تاریخ دفاع مقدس ملت ایران را آبدیده کرد و سکوی پرتابی برای دستیابی به عرصه‌های علمی، فناوری و... شد تا تاریخ عزت و افتخار را مدیون دفاع مقدس باشیم.

 

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: در تاریخ دفاع مقدس فرماندهی با نام «آقامحسن»با رابطه دلی و روحی میان فرمانده و زیردستان، فضای دفاع مقدس را زیباتر کرده بود و این رابطه‌ها بود که دفاع مقدس را ماندگار کرد.

 

انتهای پيام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است