شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: در مکتب حاج قاسم دو ویژگی دشمن شناسی دقیق و امام شناسی حقیقی می درخشد/ ۸۰ میلیون قلب حاج قاسم در ایران می‌تپد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: در مکتب حاج قاسم دو ویژگی دشمن شناسی دقیق و امام شناسی حقیقی می درخشد/ ۸۰ میلیون قلب حاج قاسم در ایران می‌تپد

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 16 دی 1399 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:در مکتب حاج قاسم دو ویژگی دشمن شناسی دقیق و امام شناسی حقیقی را طی ۴۰ سال دیدیم که در وصیت نامه و ولایت نامه اصرار بر همین دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در یادواره شهدای مدافع حرم که به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در کرمان برگزار شد، بیان داشت: مدافعان حرم کسانی هستند که با صبر، جان و آبروی خود عزت و شرف برای ملت بزرگ ایران و امنیت پایدار و بازدارندگی به ارمغان آوردند.

 

وی افزود: یک سال از شهادت سردار دل‌ها گذشت اما ذره‌ای از داغ و فراق این شخصیت عزیز و کم نظیر کم نشده و نمی‌شود.

 

سردار معروفی ادامه داد: در شب سالگرد با وجود سرمای ۹ درجه زیر صفر مشتاقان حاج قاسم چنان ارادت خود را نشان دادند که مثال زدنی بود، امروز ملت بزرگ ایران و دوستداران حاج قاسم به او عشق می‌ورزیدند زیرا وی به اسلام و اهل بیت و امامین انقلاب و ملت عشق می‌ورزید.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: امروز ملت بزرگ ایران از همه قبایل و گروه‌های سیاسی عاشق این مرد بزرگ شده‌اند چون در زمین خدا و ائمه اطهار قدم گذاشت و زندگی کرد و حیات و مماتش طیب شد.

 

معروفی تصریح کرد: ما در همه جا دست این انسان بزرگ را می‌بینیم و اصرار داریم در مکتب حاج قاسم گام بردارید زیرا هر کس در این مکتب قدم بگذارد بن بست شکن است زیرا حاج قاسم عاشورایی بود و عاشورا بن بست ندارد.

 

وی افزود: آن‌چه که امام از او خواست او نقش آفرید که شایسته اسلام و انقلاب و ملت بود.

 

معروفی یادآور شد: شهدای مدافع حرم فاطمیون ۳۶ شهید را تقدیم کردند ضمن این که استان کرمان ۱۱ شهید مدافع حرم را تقدیم کرد که حاج قاسم سلیمانی و شهید حسین پورجعفری فرمانده این عزیزان بودند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: از شهدا درخواست می‌کنم دست ما را بگیرند و مسیر را برای وصول همه ما هموار کنند که مبادا از مسیرمان منحرف شویم.

 

معروفی گفت: شهدا محور وحدت ملت ما هستند و شهید حاج قاسم محور وحدت جهان اسلام و جبهه بر حق مقاومت است.

 

وی ادامه داد: شهید حاج قاسم عصاره ملت ایران است و دشمنان بدانند که فقط او را هدف قرار ندادید بلکه قلب بزرگ ملت ایران را هدف قرار دادید.

 

معروفی گفت: امروز ۸۰ میلیون قلب حاج قاسم در ایران می‌تپد و کینه خود را برای زمان مقرر و انتقام سخت حفظ کرده‌اند.

 

وی ادامه داد: همه ما عاشق حاج قاسم هستیم و مانند او جانمان را در راه اسلام می‌دهیم زیرا او در کنار امام ماندن و فدا شدن برای بقای دین خدا و حفظ کرامت ملت ایران را خواستار بود.

 

فرمانده سپاه ثارالله کرمان خطاب به دشمنان یادآور شد: شما با این خیال خام که با زدن قلب تپنده ایران می‌توانید قلب‌ها را از تپش بازدارید اشتباه کردید زیرا طلوع ماندگاری انجام شد.

 

وی افزود: در مکتب حاج قاسم دو ویژگی را طی ۴۰ سال دیدیم دشمن شناسی دقیق و امام شناسی حقیقی که در وصیت نامه و ولایت نامه اصرار بر همین دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است