شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان در سفر فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به شرق استان صورت گرفت؛ افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی

 در سفر فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به شرق استان صورت گرفت؛ افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی

منتشرشده در کرمان شنبه, 15 آذر 1399 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  سفر فرمانده سپاه استان کرمان چندین طرح محرومیت زدایی، اشتغالزایی، اهدای جهیزیه و ... را برای مردم محروم شرق استان به همراه داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در سفر به شرق استان کرمان افتتاح چندین طرح محرومیت زدایی را در برنامه داشت.

 

افتتاح چندین طرح محرومیت زدایی، افتتاح 13 مسکن مددجوی، اهدای سبد جهیزیه در شرق استان کرمان در شهرستان‌های ریگان و فهرج، افتتاح سالن ورزشی صالحین در شهرستان ریگان و واگذاری چندین دستگاه جوجه کشی به مردم این شهرستان جهت اشتغال خرد، افتتاح مسجد شهید هاشم زهی، افتتاح خانه عالم، بازدید از طرح‌های اشتغالزایی و صنایع تبدیلی و بازدید از گروه جهادی سیدالشهدا اصفهان مستقر در ریگان از جمله برنامه‌های سفر فرمانده سپاه استان کرمان به مناطق محروم شرق استان بود.

 

در این بازدیدها سردارمعروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در استان کرمان آغاز شده اظهار داشت: مرحله سوم این رزمایش با دو رزمایش قبل تفاوت‌هایی دارد.

 

وی با بیان اینکه در این مرحله از رزمایش رویکرد ما تغییر کرده و علاوه بر توزیع بسته ‌های معیشتی، در حوزه اشتغال، ازدواج آسان، تامین جهیزیه برای زوج ‌های نیازمند و آزادسازی زندانیان نیز ورود کرده ‌ایم گفت: تا زمانی که درگیر ویروس کرونا هستیم کمک ‌های ما با حفظ کرامت خانوارهای آسیب ‌دیده ادامه دارد.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در آیین افتتاح سالن ورزشی صالحین شهرستان ریگان نیز با بیان اینکه در استان کرمان نزدیک به 85 سوله ورزشی 9 دی و صالحین داریم ادامه داد:  این اماکن ورزشی در سراسر کشور با دستور مقام معظم رهبری برای استفاده مردم احداث شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ورزش باعث آرامش و سلامتی می‌شود و هر چه توجه به ورزش بیشتر شود امراض کمتر می‌شود افزود: این مرکز متعلق به مردم است و این فضا باید یکسره باز باشد و مردم از آن استفاده کنند.

 

سردار معروفی واگذاری چندین دستگاه جوجه کشی به مردم را در راستای اشتغال خرد دانست و گفت: این قبیل کارها در حوزه اقتصاد مقاومتی، کار خانگی مردم فرهنگ سازی کرده و اشتغالزایی در این حوزه را توسعه می‌دهد. 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است