شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانبا حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان؛ نقاهتگاه مدافعان سلامت در جیرفت افتتاح شد

با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان؛ نقاهتگاه مدافعان سلامت در جیرفت افتتاح شد

منتشرشده در کرمان دوشنبه, 03 آذر 1399 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله کرمان از افتتاح نقاهتگاه مدافعان سلامت در شهرستان جیرفت خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در سفر به شهرستان جیرفت و در حاشیه افتتاح نقاهتگاه شهدای مدافع سلامت شهرستان جیرفت بیان داشت: بسیج و سپاه علاوه بر مأموریت ذاتی خود یک رسالت اقتضایی نیز بر عهده دارند و مأموریت آنها حفظ انقلاب و دستاوردهای انقلاب که محور اصلی آن مردم عظیم‌الشان هستند.

 

وی افزود: سپاه و بسیج در کنار مجموعه سیستم اجرایی کشور برای کمک به مردم در زمینه‌های سیل، زلزله، طوفان، حوزه‌های دفاعی، امنیتی، حوزه‌های اجتماعی، در بحث ویروس منحوس کرونا، کنترل بازار، احتکار و هر کجا که مردم به ما نیاز داشته باشند، حضور دارند و اگر مسئولان ما احساس کنند که کمبود نیروی انسانی و تجهیزات دارند نیروهای سپاه و بسیج با روحیه جهادی انقلابی پای کار می‌آیند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: توده عظیم نیروی بسیج با انگیزه و بدون چشم داشتی آماده خدمت به مردم هستند.

 

سردار معروفی تصریح کرد: در بحث ویروس منحوس کرونا که همه بشریت، دنیا و نیز کشور ما را درگیر کرده قطعاً مجموعه دولت و وزارت بهداشت به تنهایی نمی‌تواند آن را مهار کنند و باید همه کمک کنند.

 

وی افزود: طرح جدید وزارت بهداشت و درمان و سازمان بسیج (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) به صورت محله محور و پایگاه محور با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در شمال و جنوب استان در حال انجام است که الحمدالله در کارمان پیشرفت داشتیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان یادآور شد: در این طرح نیروهای سپاه با فرمانداران و شبکه بهداشت و درمان با محوریت دانشگاه علوم پزشکی کرمان همکاری دارند.

 

سردار معروفی ابراز داشت: در حوزه مراکز قرنطینه (نقاهتگاه‌ها) در حال حاضر ۳۰ مرکز با هزار تخت را آماده کردیم تا در صورت نیاز در مراحل پیش یا پس بیمارستانی مورد استفاده قرار گیرند.

 

وی افزود: ما پشتیبان دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستیم و برای ورود افراد به نقاهتگاه‌ها خودمان تصمیم نمی‌گیریم لذا به مردم نجیب و فهیم استان توصیه می‌کنیم بحث پیشگیری که مسأله مهمی است را جدی بگیرند.

 

در سفر سردار معروفی به شهرستان جیرفت حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی اداره آموزش و پرورش جیرفت، سالن ورزشی بخش علی‌آباد و سالن ورزشی صالحین افتتاح شد. فرمانده سپاه ثارالله همچنین از طرح‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی بازدید کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است