شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد: توزیع 120هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد: توزیع 120هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 24 اسفند 1399 ساعت 09:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:در راستای کمک‌های مومنانه سپاه 120هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: نهضت خدمات رسانی به محرومین بعنوان یک اولویت اساسی در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام الهام گرفته از منویات رهبری و حرکت جهادی است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: تاکیدات مقام ولایت که فرمودند؛ "در زمینه‌ی خدمت، کار را باید جهادی کرد" سپاه استان ایلام را بر آن  داشت تا در یک اقدام جهادی، محرومین، حاشیه‌نشینان و آسیب دیدگان از کرونا را تحت پوشش کمک‌های مومنانه قرار دهد و در این راستا تا کنون سه مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه به انجام رسانده است.

 

 توزیع 120هزار بسته معیشتی از نمونه‌های مورد اشاره فرمانده سپاه استان ایلام بود و ادامه داد: یکی از افتخارات سپاه حضور در برنامه‌های مردمی است که در لحظات سختی و غم همدرد مردم و از آن مردم و برای مردم است.

 

سردار شاکرمی در ادامه به ارائه خدمات بی‌منت به مردم اشاره کرد و افزود: آن چه سپاه انجام می‌دهد، خدمت مردم است و این خدمت افتخار است و هیچ منتی بر مردم ندارد چرا که سپاه خود فرزند این مردم است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: تامین نیازهای معیشتی افراد حاشیه نشین، کارگران روزمزد و اصنافی که با تعطیلی مواجه شدند و امروز با سختی معیشت مواجه هستند ضرورتی است که سپاه به آن ورود و برای رفع این ضرورت معتقد بر آن است که نیازمند هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف در این زمینه هستیم.

 

وی افزود: هم‌افزایی و خلق یک فرصت جدید در قالب رزمایش‌های کمک مومنانه قطعاً آثار و برکات فراوانی برای جامعه خواهد داشت و سپاه هم تلاش دارد تا از کلیه ظرفیت‌های موجود برای کاهش آسیب‌هایی که بواسطه کرونا ایجاد شده استفاده کند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است