شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: کمک مومنانه در دستگیری از نیازمندان بسیار تاثیرگذار است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: کمک مومنانه در دستگیری از نیازمندان بسیار تاثیرگذار است

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 20 اسفند 1399 ساعت 09:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام برکمک مومنانه در پیگیری امورات خیر و دستگیری از نیازمندان تاکید کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در جلسه نشست هماهنگی و اجرایی شدن طرح ایران مهربان در استان ایلام اظهار کرد: برگزاری طرح ایران مهربان در استان ایلام و تحقق برنامه‌های هدف گذاری شده آن نیازمند یک اقدام جهادی و همکاری همگانی و فراگیر است که با تمهیدات در نظر گرفته شده این طرح به خوبی در استان اجرایی خواهد شد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: مشکلات کرونایی و گره‌های اقتصادی از سال گذشته تاکنون و مشارکت کم نظیر مردم نوع دوست استان در برنامه‌هایی همچون کمک مومنانه نشان داد که استان ایلام ظرفیت و پیشینه بسیار خوبی برای پیگیری امورات خیر و دستگیری از نیازمندان دارد.

 

وی بیان کرد: در طی این مشکلات سخت اقتصادی از سال گذشته تاکنون یاد گرفتیم که راه‌های کمک کردن به مردم را بهتر بیاموزیم.

 

سردار شاکرمی اضافه کرد: با همکاری کمیته امداد، سپاه و استانداری و با ظرفیت بسیار خوبی که در این استان وجود دارد و با تشکیل یک قرارگاه قوی و فعال که شکل گرفته ، این طرح نیز در استان با موفقیت انجام می‌گیرد.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است