شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام : طرح شهید سلیمانی، الگوی موفقی در حوزه سلامت کشور است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام : طرح شهید سلیمانی، الگوی موفقی در حوزه سلامت کشور است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 10 اسفند 1399 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در جلسه قرارگاه مشترک طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان آبدانان گفت: طرح شهید سلیمانی، الگوی موفقی در حوزه سلامت کشور است .

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در جلسه قرارگاه مشترک طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان آبدانان گفت: برای قطع زنجیره انتقال بیماری کووید ۱۹، طرح شهید سلیمانی با هدف مدیریت کنترل اپیدمی به شیوه محله و خانواده محور همزمان با سراسر کشور در استان ایلام آغاز شد.

 

وی افزود : اجرای طرح شهید سلیمانی، الگوی موفقی را در حوزه سلامت کشور به ارمغان آورده است، اجرای طرح شهید سلیمانی مکملی بر همه اقدامات در طول یک سال گذشته در راستای مقابله با کرونا بوده و بعنوان طرح حامی همه مردم برای تأمین سلامت آنان به ویژه در محلات حاشیه‌نشین و روستایی یاد می شود.

 

سردار شاکرمی ادامه داد: عوامل و نیروهای بسیج و سپاه با تمام قوا پای کار حاضر هستند و از هیچ اقدام و تلاشی برای مبارزه و ریشه کن شدن کرونا فروگذار نخواهند کرد و با تداوم این طرح اقدامات لازم را طبق برنامه ریزی های صورت گرفته انجام خواهند داد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است