شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: غلبه بر مشکلات امروز نیازمند تبیین سیره و ادامه راه شهیدان است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: غلبه بر مشکلات امروز نیازمند تبیین سیره و ادامه راه شهیدان است

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 28 بهمن 1399 ساعت 09:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: برای غلبه بر مشکلات امروز نیازمند تبیین سیره و ادامه راه شهیدان هستیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در یادواره شهید پاسدار هواس محمودی در ایوان اظهار کرد: امروز نیازمند همت و کار مضاعف هستیم. رسالت امروز رسالت سنگینی است، رونق تولید، تلاش برای احیای واحدهای تولیدی و اشتغال جوانان از مهمترین راهکارها برای عبور از وضعیت کنونی است.

 

وی در ادامه با اشاره به مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم امروز صاحب سبک است و مسیری از تلاش و مجاهدت و ایثار و شهادت را معنا کرد.

 

سردار شاکرمی اضافه کرد: حاج قاسم رویش‌های جدیدی را به وجود آورد و در دل آن «محمودی ها» پرورش یافتند. بیش از یکسال است با سیمای فرمانده ای دلاور و خوشنام به مقیاس جغرافیای جهان اسلام زندگی می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام عنوان کرد: حاج قاسم زینت ولایت و مرد میدان بود، اگر چه او همیشه صحنه‌های سخت را انتخاب می‌کرد اما اگر در میان ما بود ابتدا سراغ فرزندان شهید محمودی را می‌گرفت. شهید محمودی ها در امتداد و مسیر حاج قاسم بودند.

 

وی گفت: امروز برای ادامه مسیر، رفع موانع و غلبه بر مشکلات به تبیین سیره و ادامه راه شهیدان نیاز داریم. اهرم‌های فشار دشمنان انقلاب از لحاظ شکل و ساختار وارد فازهای نوین و جدیدی شده است، به گونه‌ای که با هجمه‌های رسانه‌ای، تحریم‌های جدید به خصوص در حوزه دارویی قصد منزوی کردن ملت ایران در عرصه جهانی را دارند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است