شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  : پیام شهدا تضمین کننده اقتدار و عزت ایران اسلامی است  

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  : پیام شهدا تضمین کننده اقتدار و عزت ایران اسلامی است  

منتشرشده در ایلام شنبه, 18 بهمن 1399 ساعت 09:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نهضت امام خمینی(ره) را سرآغاز هویت آزادگی برای ایرانیان دانست و گفت: پیام شهدا تضمین کننده اقتدار و عزت ایران اسلامی است.  

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در مراسم بزرگداشت یاد و نام شهدای ایل قجر که در مصلی امام خمینی ایلام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد اظهار داشت: نهضت امام خمینی(ره) سرآغاز هویت آزادگی برای ایران بود.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: در این نهضت بود که مردم ایران الگوی تمام آزادیخواهان جهان شد .

 

وی افزود: امروز آزادیخواهان جهان با الگو گرفتن از نهضت امام خمینی(ره) در مقابل زر و زور و استعمار، استعمارگران جهان ایستاده‌اند و ابر قدرت‌ترین استعمارگر جهان را به تسلیم وا داشته‌اند.

 

سردار شاکرمی در ادامه خاطرنشان کرد: اندیشه و نگاه الهی در  نهضت امام خمینی(ره) نسلی را به وجود آورد که برای حفظ انقلاب خود جان را تقدیم کرد و نمونه‌های بی‌شمار این نسل که با نگاه الهی و اندیشه ولایی رشد کرد و جان داد تا انقلاب اسلامی بماند شهیدان گرانقدری هستند که امروز این محفل به نام و یاد آنان برگزار شده است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: این محفل که محفل یاد و نام شهدا است و برگزاری آن برای انتقال پیام شهدا به نسل کنونی و فردای این کشور است تضمین کننده اقتدار و عزت ایران اسلامی است و نام شهدا لرزه بر اندام قدرتمندان زور گویی چون آمریکا انداخته است و آمریکا با این همه هیمنه به ذلت کشانده است.

 

سردار شاکرمی یادآورشد: هویت خلق شده در نهضت امام خمینی(ره) هویتی است ماندگار که جهان به آن باید احترام بگذارد.

 

وی استمرار هویت نهضت امام خمینی(ره) را در زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا عنوان کرد و گفت: یاد و نام و راه شهدا را سرمشق قرار دهیم و در مسیر ولایت و تبعیت از ولایت گام برداریم تا دشمن همواره در برابر ملت ایران زانوی ذلت بزند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است