شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام  : در اجرای طرح شهید سلیمانی همه باید سهیم باشند

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام  : در اجرای طرح شهید سلیمانی همه باید سهیم باشند

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 21 دی 1399 ساعت 11:33
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در جلسه قرارگاه مقابله با کرونا گفت: در اجرای طرح شهید سلیمانی همه باید سهیم باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛ در جلسه قرارگاه مقابله با کرونا که باحضور،سردار سرتیپ دوم پاسدارجمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام و جمعی ازمسئولان شهرستان ایوان درمحل فرمانداری برگزارشد فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار داشت: نتایج حاصله از انجام طرح شهید سلیمانی در پیشگیری از ویروس کرونا آن است که این طرح توانسته است با غربالگری خانه به خانه در کاهش آمار ابتلا به کرونا ویروس در ایلام مؤثر باشد.

 

وی اظهار کرد: توجه به همه‌گیری کرونا و اینکه موضوع سلامت آحاد مردم از اهمیت ویژه‌ای در کشور و آموزه‌های دینی برخوردار است بنابراین برای پیشگیری و مهار این ویروس بر اساس طرح شهید سلیمانی نه تنها یک دستگاه بلکه همه افراد باید با همکاری هم برای برون‌رفت از مشکلات موجود اقدام کنند.

 

سردار شاکرمی افزود: قرار گرفتن شهرستان در این وضعیت نباید موجب عادی انگاری مردم شود چرا که عدم توجه به رعایت پروتکل ها می تواند موجب خیز برداشتن شیوع کرونا و افزایش یکدفعه ای تعداد مبتلایان و زمینه ساز بحران شود.

 

انتهای خبر/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است