شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: اساس مکتب حاج قاسم "بصیرت" است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: اساس مکتب حاج قاسم "بصیرت" است

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 09 دی 1399 ساعت 13:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: اساس مکتب حاج قاسم "بصیرت" است، افراد زیادی تلاش کردند تا این موضوع را نادیده بگیرند و یا فاصله ایجاد کنند اما وصیت نامه حاج قاسم به خوبی نشان می دهد که اساس مکتب این سردار بزرگ بصیرت است.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، در مهران، در مراسم بزرگداشت ۹ دی، که به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد،  اظهار کرد:  شهید سلیمانی درس های بزرگی به ما داد، اساس مکتب حاج قاسم "بصیرت" است، افراد زیادی تلاش کردند تا این موضوع را نادیده بگیرند و یا فاصله ایجاد کنند اما وصیت نامه حاج قاسم به خوبی نشان می دهد که اساس مکتب این سردار بزرگ بصیرت است.

 

وی گفت: در دیدار تاریخی رهبر معظم انقلاب با خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایشان تاکیدات ویژه‌ای بر ارادت ایرانیان وطن پرست به شخصیت حاج‌قاسم به عنوان سرباز اسلام و انقلاب داشتند.

 

سردار شاکرمی ادامه داد: ۹ دی روز بازخوانی حادثه انقلاب اسلامی است از زمان پیروزی انقلاب تاکنون فتنه های مختلفی صورت گرفته است اما فتنه ۸۸ پیچیده ترین شیوه دشمنان در مواجه با ملت ایران بود .

 

وی گفت: فتنه گران به جای آنکه در چارچوب قانون عمل کنند، شهرها را به آشوب کشیدند در حالی می توانستند از مسیر درست و قانونی وارد عمل شوند اما رفتار آنها مقدمه تخریب اموال عمومی، حمله به مساجد و قرآن و ارزش ها را فراهم کرد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ادامه داد: دشمن شناسی اصل مهمی است، چون دشمن هر بار از طریق مختلف ورود می‌کند. حوادث سال ۸۸ با هدایت های بی بدیل رهبر معظم انقلاب و حضور آگاهانه مردم نقش بر آب شد و نشان داد بصیرت رمز عبور از موقفگاها است.

 

سردار شاکرمی گفت: ۹ دی درس های بزرگی داشت که از جمله آنها می توان به توجه مردم به دشمن شناسی، اتکا به رهبری بعنوان امام و پیشوا و نیز حضور مردم در صحنه دفاع از انقلاب و نظام اشاره کرد.

 

وی تاکید کرد:  هرچند امسال به خاطر  رعایت پروتکل های بهداشتی مردم نتوانستند بصورت گسترده در مراسمات بزرگداشت حماسه ۹ دی شرکت کنند ، اما در عمل نشان دادند که در سخت ترین شرایط نیز دشمنان خود را به خوبی می شناسند و در تبعیت از رهبری انقلاب و دفاع از آرمان ها همواره در صحنه هستند.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است