شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگان فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان: حرکت برمدارفرمایشات رهبری ضامن خنثی شدن توطئه دشمنان است/ طرح شهید سلیمانی با جدیت ادامه دارد

 فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان: حرکت برمدارفرمایشات رهبری ضامن خنثی شدن توطئه دشمنان است/ طرح شهید سلیمانی با جدیت ادامه دارد

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 18 فروردين 1400 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت :حرکت برمدارفرمایشات رهبری ضامن خنثی شدن توطئه دشمنان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در گفت و گویی با اشاره به نقش ویژه سپاه ناحیه بندرعباس در اجرای طرح‌های کلان سپاه در استان خاطرنشان کرد: همکاری در زمینه مقابله با کرونا، تحقق امنیت عمومی، افزایش نقش بسیج در محلات و اجرای ده‌ها طرح مهم اجتماعی در مرکز استان هرمزگان در طول سال‌های اخیر نشانه موفقیت و نقش این ناحیه در این راستا است.

 

وی خاطرنشان کرد: دشمنان بشدت درصدد القای ناامیدی و یاس در جامعه و همچنین تنش‌آفرینی در عزم مردم در آغازین حرکت‌های اجتماعی در گام دوم انقلاب اسلامی هستند.

 

فرمانده سپاه هرمزگان افزود: روشنگری در زمینه دسیسه‌های دشمنان از یک سو و حرکت بر مدار فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که می‌تواند سبب غلبه بر توطئه‌های دشمنان شود.

 

سردار سالاری، تداوم حمایت از برنامه‌های عمومی مرتبط با مقابله با کرونا و کمک به جامعه و اقشار ضعیف برای عبور از این شرایط سخت را یکی از کارکردهای ویژه سپاه در سال پیش رو عنوان و گفت: طرح شهید سلیمانی ثمرات بسیار ارزشمندی داشته است که باید با جدیت ادامه یابد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است