شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان اعلام کرد: توزیع ۴۰۵ هزار بسته معیشتی در استان 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان اعلام کرد: توزیع ۴۰۵ هزار بسته معیشتی در استان 

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 25 بهمن 1399 ساعت 15:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: ۴۰۵ هزار بسته معیشتی در استان هرمزگان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان با تاکید بر اینکه در راستای رزمایش مواسات و همدلی شاهد حرکت‌های بزرگی در این استان بودیم، گفت: با همت همه مدیران دستگاه‌ها و نهادهای حمایتی تاکنون بیش از ۴۰۵ هزار بسته معیشتی در سطح استان تهیه و توزیع شده است.

 

سردار سالاری در آیین اهدای 500 سری جهیزیه به زوج‌های جوان کم بضاعت استان هرمزگان با اشاره به برگزاری مرحله یازدهم رزمایش مواسات و همدلی در استان اظهار داشت: ابلاغ این فرمان توسط مقام معظم رهبری(مد ظله العالی )جنب و جوشی را در آحاد مردم، دستگاه های حمایتی و مجموعه‌های ارزشی در کنار مسئولان ایجاد کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه در راستای رزمایش مواسات و همدلی شاهد حرکت‌های بزرگی در این استان بودیم، اظهار کرد: با همت همه مدیران دستگاه‌ها و نهادهای حمایتی و رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان تاکنون بیش از 405 هزار بسته معیشتی در سطح استان تهیه و توزیع شده است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان با اشاره به اجرای برنامه متعدد در مراحل مختلف کمک‌های معیشتی تصریح کرد: تهیه و توزیع سبد کالا، اقلام بهداشتی، لوازم التحریر، البسه دانش آموزان، خرید تبلت، جهیزیه برای عروس و دامادها از جمله اقدامات انجام شده است.

 

سردار سالاری اظهار کرد: امروز هم در آستانه ایام الله 22بهمن و مصادف این روز بزرگ با سالروز عملیات والفجر 8، 500 سری جهیزیه به عروس و دامادها اهدا می‌شود.

 

وی افزود: همچنین همزمان با اهدای جهیزیه، 15 هزار بسته بهداشتی و بیش از ١00 هزار ماسک در همین نقطه توزیع خواهد شد.

 

فرمانده سپاه استان با اشاره به اقدامات انجام شده از ابتدای پیدایش بیماری‌ کرونا تاکنون یادآور شد: اقدامات دیگر در قالب‌های مختلف از جمله ضدعفونی محلات، کنترل ورودی و خروجی شهرها و از همه مهم‌تر طرح سردار شهید قاسم سلیمانی انجام شد که باعث کاهش چشمگیر این بیماری کرونا بودیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است