شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان: استکبارستیزی شهید سلیمانی بی‌نظیر بود

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان: استکبارستیزی شهید سلیمانی بی‌نظیر بود

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 16 دی 1399 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: شهید سلیمانی از هیچ چیز جز خدا ترس و واهمه نداشت و سخنان آن شهید خطاب به آمریکایی‌ها و موضع وی در مقابل استکبار به ویژه آمریکای جنایتکار، بی نظیر بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در آئین گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: این شهید بزرگوار، از دوران جوانی، عمر خود را وقف خدمت در مسیرهای سخت اسلام، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب کرده بود.

 

وی افزود: شهید سلیمانی با اخلاص در عمل، هشت سال در صحنه‌های سخت دفاع مقدس و جبهه‌های حق علیه باطل در کنار سایر رزمندگان جنگید و اجازه نداد حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی به تصرف دشمن بعثی درآید.

 

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان با بیان اینکه به تعبیر مقام عظمای ولایت؛ سردار دل‌ها یک شهید زنده بود، افزود: بعد از دفاع مقدس و زمان حضور شهید سلیمانی در کرمان و سیستان و بلوچستان، جمعی از دوستان خدمت مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) شرفیاب شده و التماس دعا و طلب شفاعت می‌کنند اما رهبر معظم انقلاب در جواب‌شان می‌فرمایند از حاج قاسم بخواهید که شما را شفاعت کند و این مسئله بیانگر جایگاه و مقام والای سردار دلهاست.

 

وی به رابطه مراد و مرید بین حاج قاسم و رهبر معظم انقلاب اشاره و ابراز داشت: حاج قاسم عمر خود را در طبق اخلاق گذاشت و به مردم خدمت کرد. نگاه‌های شهید سلیمانی خاص بود و طبق شنیده‌ها؛ کرامات بزرگی از تواضع، رفتار، اخلاص و خداباوری ایشان وجود دارد.

 

سردار سالاری ادامه داد: شهید سلیمانی از هیچ چیز جز خدا ترس و واهمه نداشت و بیانات، سخنان آن شهید خطاب به آمریکایی‌ها و موضع وی در مقابل استکبار به ویژه آمریکای جنایتکار، در دنیا بی‌نظیر است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است