شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تاکید کرد؛ ادامه راه شهید سلیمانی با خدمت‌رسانی به محرومین

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تاکید کرد؛ ادامه راه شهید سلیمانی با خدمت‌رسانی به محرومین

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 13 دی 1399 ساعت 15:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان خدمت‌رسانی به مردم به خصوص اقشار ضعیف جامعه را بهترین روش برای ادامه راه سردار سلیمانی دانست.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ مراسم مرحله هفتم رزمایش مواسات و همدلی با توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان استان هرمزگان در قالب طرح شهید سلیمانی در جوار امامزاده سیدمظفر(ع) بندرعباس برگزار شد.

 سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: دشمنان برای اینکه بخواهند مسیر نظام و انقلاب را متوقف کنند دست به حذف یا ترور خدمتگزاران این نظام می‌زنند، ما ۱۷ هزار شهید ترور داریم و این نشانه مظلومیت نظام و انقلاب است. از طرفی دشمن با این ترورها به دنبال این است که حرکت مجاهدانه شهدایی چون حاج قاسم را متوقف کند اما نمی‌دانند تیغ شهادت حاج قاسم برنده‌تر از خود حاج قاسم است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد: ۴۰ سال مجاهدت سردار سلیمانی برای نظام به تعبیر حضرت آقا از او یک شهید زنده ساخته بود. این شهید والامقام اکنون نیز در کنار ما است و او را در همه صحنه‌ها از جمله خدمت‌رسانی به مردم، سیل، حادثه، زلزله و بیماری کرونا می‌بینیم و در همین رزمایش‌های مواسات و همدلی و کمک‌های مؤمنانه، این حاج قاسم است که خیلی کارها را پیش می‌برد.

 

وی تصریح کرد: بهترین روش برای ادامه راه سردار سلیمانی، خدمت‌رسانی به خصوص به اقشار ضعیف جامعه است که مورد تأکید مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) و آن سردار اسلام بود.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است