شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: بعد از شهادت شهید «سلیمانی»انگیزه و توان گروه‌های مقاومت افزایش یافت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: بعد از شهادت شهید «سلیمانی»انگیزه و توان گروه‌های مقاومت افزایش یافت

منتشرشده در همدان شنبه, 20 دی 1399 ساعت 15:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: دشمن به هیچ یک از اهداف خود بعد از شهادت شهید «سلیمانی»نرسید؛ بلکه انگیزه و توان گروه‌های مقاومت افزایش یافت.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین علیی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در جلسه اخلاق تیپ انصارالحسین(ع) همدان با تشریح جایگاه والای حضرت فاطمه الزهرا(س) در عالم هستی اظهار داشت: این جایگاه حقیقتا منحصر به فرد و بی‌نظیر است.

 

وی با ذکر روایتی در باب حوض کوثر و مقام شفاعت حضرت زهرا(س) گفت: حوض کوثر تلاقی قرآن و عترت و میعادگاه نبوت است و حضرت زهرا(س) حلقه وصل این تلاقی و طلیعه شفاعت است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: وجود مقدس حضرت زهرای اطهر(س) محور هستی است و همه فیض‌ها و مقدرات عالم از مسیر ایشان عبور می‌کند و مقدر می‌شود.

 

وی در ادامه به طرح مسائل سیاسی منطقه پرداخت و با اشاره به نظریه کاهش قدرت منطقه‌ای ایران پس از شهادت شهید «سلیمانی»گفت: این نظریه باطل است و خودشان هم می‌دانند، اما با جنگ روانی به دنبال بهره‌برداری از این نظریه باطل هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیی گفت: تحولات منطقه و آنچه در یک سال گذشته در منطقه گذشت نشان می‌دهد جایگاه استکبار و آمریکا در منطقه نه تنها افزایش نیافته بلکه دچار استیصال و تزلزل شده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: دشمن به هیچ یک از اهداف خود بعد از شهادت شهید «سلیمانی»نرسید؛ بلکه انگیزه و توان گروه‌های مقاومت افزایش یافت و حضور بلند مدت نظامی دشمن در منطقه را با چالش مواجه کرد.

 

وی گفت: اگر قرار بود جبهه مقاومت با شهادت سردار «سلیمانی»تضعیف شود نظام اسلامی باید با ارتحال حضرت امام(ره) تضعیف می‌شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیی ابراز داشت: نظام اسلامی و مقاومت اسلامی در منطقه قائم بر شخص نیست بلکه قائم بر اصول و مبانی است.

 

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است