شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانبه همت سپاه شهرستان کبودراهنگ صورت گرفت؛ اجرای طرح شهید سلیمانی با مشارکت ۵۲۰ تیم  

به همت سپاه شهرستان کبودراهنگ صورت گرفت؛ اجرای طرح شهید سلیمانی با مشارکت ۵۲۰ تیم  

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 03 دی 1399 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ از مشارکت بیش از ۵۲۰ تیم در قالب تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی با مشارکت نیروهای بسیجی و مراکز بهداشتی در طرح شهید سلیمانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در جمع خبرنگاران، با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با همکاری مجموعه سپاه و بسیج با شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر در حال برگزاری است، اظهار داشت: برای مدیریت و کنترل بیماری ناشی از ویروس کرونا تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی متشکل از بسیجیان و کارشناسان بهداشت و درمان سازماندهی شده و در شهرها و روستاها به صورت محله محور فعال هستند.

 

وی از مشارکت بیش از ۵۲۰ تیم از بسیجیان شهرستان در طرح شهید سلیمانی خبر داد و افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نیروهای بسیجی، هلال احمر و مراکز بهداشتی کبودراهنگ در کنار مردم و در خدمت مردم هستند.

 

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ۱۹ محله و ۱۳۶ بلوک مشخص و بیش از ۵۲۰ تیم تشکیل شده و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ قرار گرفته است.

 

وی ادامه داد: تیم های مراقبتی نیز آموزش های لازم را توسط همکاران شبکه بهداشت و درمان دیده اند و هم اکنون آماده اجرای مأموریت و خدمات رسانی به مردم شهرستان کبودراهنگ و بخش های تابعه هستند.

 

بداغی گفت: همه هدف دستگاه ها و نهادهای مردمی و دولتی خدمت به جامعه بوده و امید است به برکت نام سردار عزیز و فراموش نشدنی اسلام حاج قاسم سلیمانی با مشارکت سپاه و بسیج و همکاری و تعامل سازنده دستگاه های دولتی شهرستان نسبت به کاهش ویروس کرونا در سطح شهرستان اقدامات سازنده ای انجام شود.

 

وی در پایان اظهار کرد: نیروهای فرمانداری و سایر دستگاه های دولتی و بسیجیان که در پشتیبانی از این طرح همکاری لازم را دارند، در تلاش هستند بتوانند در یک پروسه زمانی مشخص شده نسبت به  ریشه کنی این ویروس از سطح جامعه اقدامات مؤثری داشته انجام دهند.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است