شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان خبر داد: بکارگیری ۲۹۰۰ نفر از بسیجیان همدان در طرح شهید «حاج قاسم سلیمانی»

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان خبر داد: بکارگیری ۲۹۰۰ نفر از بسیجیان همدان در طرح شهید «حاج قاسم سلیمانی»

منتشرشده در همدان شنبه, 29 آذر 1399 ساعت 10:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: در طرح شهید «حاج قاسم سلیمانی» ۲ هزار و ۹۰۰ نفر از بسیجیان بکارگیری شدند و در قالب تیم‌های نظارتی، مراقبتی و حمایتی کار را شروع کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در حاشیه بازدید از طرح شهید سلیمانی در درمانگاه سمیعی اظهار داشت: طرح شهید «حاج قاسم سلیمانی»برای کمک به شبکه درمان است.

 

وی گفت: این طرح یک طرح مشترک است که بین وزارت بهداشت و درمان و سازمان بسیج کشور انجام شده که در همدان هم در حال انجام است.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ادامه داد: در این طرح حدود ۵ هزار نفر از بسیجیان خواهر و برادر ظرف مدت چند روز آموزش دیدند و ۲ هزار و ۹۰۰ نفر از بسیجیان بکارگیری شدند و در قالب تیم‌های نظارتی، مراقبتی و حمایتی کار را شروع کردند.

 

وی بیان کرد: تیم‌های نظارتی بیشتر بر مجامع و محل‌های اجتماع مردمی است که نظارت می‌کنند و در اصناف هم همین گونه است، تیم‌های مراقبتی بیشتر در خصوص بیماریابی حمایت می‌کنند و بیمارانی که چه از لحاظ معیشتی و چه بسته‌های بهداشتی مشکل دارند پیگیری می‌کنند.

 

سردار مجیدی افزود: از اوایل آذر ماه ۳ هزار بسته بهداشتی واگذار شد و در هفته آینده حدود ۱۰۰ هزار ماسک واگذار می‌شود، همچنین حدود ۵ هزار بسته معیشتی داریم که در هفته آینده توزیع می‌شود.

 

وی گفت: یکی از اهداف طرح این بود که ما بتوانیم شناسایی بیماران و فاصله‌گذاری را داشته باشیم و با کمک شبکه بهداشت و درمان استان این کار انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ابراز داشت: این طرح تا پایان سال به طول می‌انجامد بنابراین از مردم می‌خواهیم در خصوص شب یلدا کمک کنند تا برای آن‌ها مشکلی پیش نیاید و دورهمی‌ها را کمتر کنیم تا بتوانیم به کادر بهداشت و درمان کمک کرده باشیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است