شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانبه همت سپاه شهرستان تویسرکان صورت گرفت؛ توزیع ۶هزار بسته معیشتی در شهرستان / استمرار کمک های مؤمنانه سپاه تویسرکان در ایام کرونایی

به همت سپاه شهرستان تویسرکان صورت گرفت؛ توزیع ۶هزار بسته معیشتی در شهرستان / استمرار کمک های مؤمنانه سپاه تویسرکان در ایام کرونایی

منتشرشده در همدان پنج شنبه, 15 آبان 1399 ساعت 18:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه شهرستان تویسرکان گفت : از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون اعتباری افزون بر دو میلیارد و ۳۶۷ میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و سازمان بسیج در راستای پویش کمک های مؤمنانه در این شهرستان هزینه شده است‌.

به گزارش سپاه نیوز؛ سیاهوشی فرمانده سپاه شهرستان تویسرکان بیان کرد: تاکنون افزون بر ۶۰۰۰ بسته معیشتی شامل اقلامی چون برنج، روغن، گوشت، مرغ، ماکارونی، سویا، حبوبات، مواد شوینده و ... در بین خانوارهای نیازمند شناسایی شده در سطح شهرستان توزیع شده است.

 

وی در ادامه بیان کرد: در این مدت افزون بر ۳۸۵۰ بسته بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده، ماسک و پد الکلی نیز در سطح خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

 

سیاهوشی خاطرنشان کرد: ۵۱ سری لوازم منزل و دو مرحله هم وسایل ضروری به صورت کمک جهیزیه در میان اقشار ضعیف شهرستان توزیع شده است.

 

فرمانده سپاه تویسرکان گفت: تا کنون ۱۱۰۰ ویزیت رایگان توسط پزشکان بسیجی در روزهای سیاه کرونایی در روستاهای تویسرکان انجام پذیرفته است و از این به بعد نیز تصمیم داریم به لطف خدا و یاری کمک های خیرین و جذب اعتبارات مربوطه از مرکز استان همچنان طرح کمک مؤمنانه به خانواده‌های محروم را ادامه دهیم.

 

وی در بخش دیگری اظهارکرد: باید برای مقابله مؤثر و نتیجه بخش در جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در روستاهای تویسرکان از تمام ظرفیت پایگاه‌های بسیج، شورا، دهیاری ها و معتمدین روستاها بهره ببریم.

 

سیاهوشی در پایان اعلام کرد: بسیج مختص به گروه و یا قشر خاصی از جامعه نیست و تمام آحاد جامعه باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به هر میزان که توانایی دارند در رفع مشکلات جامعه و هموطنان همت گمارند.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است