شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان : با روحیه انقلابی و انگیزه‌ ی جهادی در میدان باشیم 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان : با روحیه انقلابی و انگیزه‌ ی جهادی در میدان باشیم 

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 20 اسفند 1399 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز:  فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: باید با روحیه انقلابی و انگیزه‌ای جهادی در میدان باشیم و تمام تلاش خود را برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی به کار ببریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی  فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در نشست با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج گنبد کاووس اظهار داشت: در 42 سال گذشته به این باور رسیدیم فرصتی که در دل تهدیدها وجود دارد در شرایط عادی نیست اما لازمه تبدیل تهدید به فرصت داشتن تفکر بسیجی و اقدام در راستای این گفتمان است.

 

وی گفت: تجربه و توانمندی نیروی عظیم بسیجی به ما ثابت کرده است که هرجایی با مشکل مواجه شدیم، این تفکر بسیجی بود که ما را بر مشکلات پیروز کرد.

 

فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت: آموزش، توانمندسازی نیروهای بسیجی و حفظ انسجام آنان برای اثرگذاری در گام دوم انقلاب اسلامی، یکی از اولویت‌های مهمی است که باید بیشتر از گذشته به آن توجه داشته باشیم.

 

سردار ملک شاهکوهی خاطر نشان کرد: در راستای صدور انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

 

وی تصریح کرد: ما در مکتب شهید سلیمانی آموخته‌ایم با روحیه انقلابی و انگیزه‌ای جهادی باید در میدان باشیم و تمام تلاش خود را برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی به کار ببریم.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: رویکرد ما ارتباط نزدیک و چهره به چهره با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج است زیرا معتقدیم پایگاه بسیج در حال انجام ماموریت انقلاب اسلامی است. علاوه برای ضروری است تمامی فعالیت‌های بسیج در محلات با محوریت مساجد صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است