شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان: برگزاری یادواره‌ شهدا مصداق عینی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: برگزاری یادواره‌ شهدا مصداق عینی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 26 بهمن 1399 ساعت 11:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت:برگزاری یادواره‌های شهدا مصداق عینی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و  ترویج فرهنگ شهادت در کشور تعطیل شدنی نیست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در یادواره شهدای روستای زیارت اظهارکرد: دنیا، قدرت جاذبه انقلاب اسلامی را در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دید که چگونه مردم در شرایط کرونایی با رعایت دستورالعمل‌های یهداشتی باز هم عشق خود را به انقلاب ثابت کردند.

 

وی افزود: لازم می دانم از همه مردم استان که جلوه‌هایی زیبا از حضور خود در جشن پیروزی انقلاب رقم زدند و پرشور و جانانه در میدان حاضر شدند، تشکر کنم.

 

سردارملک شاهکوهی بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا مصداق عینی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و این کار زیبایی که انجام شد و نشان داد ترویج فرهنگ شهادت در کشور ما تعطیل شدنی نیست.

 

فرمانده سپاه نینوا گلستان اضافه کرد: عزت، پیشرفت، امنیت و اقتدار امروز کشور ثمره خون شهدایی است که چون فولاد آبدیده گرداگرد امام خمینی (ره) جمع شدند و او را تنها نگذاشتند.

 

وی ادامه داد: امروز هم راه نجات ما در رفع مشکلات کشور اطاعت بی چون و چرا از اوامر امام خامنه ای (مدظله العالی) است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است