شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانمعاون سیاسی سپاه: هدف دشمن فاصله انداختن بین مردم و انقلاب است

معاون سیاسی سپاه: هدف دشمن فاصله انداختن بین مردم و انقلاب است

منتشرشده در گلستان پنج شنبه, 16 بهمن 1399 ساعت 11:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون سیاسی سپاه گفت: یکی از اهداف اصلی دشمن این است که بین مردم و انقلاب اسلامی فاصله ایجاد کند و وظیفه تمام علما این است که با روشنگری و ایجاد وحدت نگذارند دشمن به هدف خود برسد.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار  یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه در گردهمایی سیاسی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت و اهل تشییع استان گلستان ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن نمی‌خواهد مردم به‌خصوص جوانان اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را بشناسند.

 

وی گفت: یکی از اهداف دشمنان انقلاب و ایران اسلامی این است که باعث ایجاد تفکری شوند که انقلاب را دلیل اکثر عقب ماندگی‌ها نشان دهند اما وظیفه ما این است که نگذاریم چنین تفکراتی شکل گیرد و باید برای مردم روشنگری کنیم.

 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز انتظار رهبر معظم انقلاب از جامعه این است که مفاهیم انقلاب را به نسل جوان کشور بیاموزیم تا در آینده دچار گمراهی نشوند.

 

وی گفت: یکی از اهداف اصلی دشمن این است که بین مردم و انقلاب اسلامی فاصله ایجاد کند و نخبگان، علما، روحانیون و غیره باید این نقشه دشمن را برای مردم تبیین و آن را نقش برآب کنند.

 

سردار جوانی اظهار داشت: امام خمینی (ره) برای خدا قیام کرد و همین باعث شد تا خدا پشتیبان و یاور او باشد و انقلاب اسلامی به پیروزی برسد و اگر اینگونه نبود انقلابی هم صورت نمی‌گرفت.

 

وی گفت: پرچم این انقلاب صادقانه بلند شده است. جمهوری اسلامی در طول این چند سال در کنار تمام مظلومان ایستاده و در آینده هم خواهد ایستاد.

 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی لحظه به لحظه به دنبال توطئه هستند و وظیفه تمام علما این است که با روشنگری و ایجاد وحدت نگذارند دشمن به هدف خود برسد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است