شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: ۱۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در چهارمین مرحله طرح‌های حمایتی رزمایش مواسات توزیع شد

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: ۱۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در چهارمین مرحله طرح‌های حمایتی رزمایش مواسات توزیع شد

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 21 بهمن 1399 ساعت 09:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به توزیع بیش از ۳۳۰ هزار بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در این استان، گفت: در چهارمین مرحله طرح‌های حمایتی رزمایش مواسات ۱۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مراسم مواسات و توزیع کمک‌های مؤمنانه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و آسیب‌های اقتصادی به بسیاری از کسب و کارها و افراد، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۳۳۰ هزار بسته معیشتی و حمایتی در استان گیلان توزیع شده است.

 

وی به حضور و مشارکت پرشور گیلانیان در رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه اشاره کرد و افزود: در این مدت خیران گیلانی حدود ۱۲۰ میلیارد تومان به تهیه بسته‌های معیشتی کمک کرده‌اند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان شبا تأکید بر تداوم رزمایش مواسات و ارائه خدمات به محرومان و آسیب دیدگان، گفت: افراد نیازمند مشمول طرح‌های حمایتی در سراسر استان در بستر اجرای طرح خانه محور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شناسایی شده‌اند و کمک‌ها به آنها تداوم خواهد داشت.

 

وی ادامه داد: در چهارمین مرحله طرح‌های حمایتی رزمایش مواسات ۱۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی، ۲۵ سری جهیزیه به زوج‌های جوان، آزادسازی هشت زندانی جرایم غیر عمد، تأمین لوازم خانگی برای خانواده‌های کم برخوردار اجرایی شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است