شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان : تهیه مسکن ایثارگران نیازمند نگاه جهادی است

فرمانده سپاه قدس استان گیلان : تهیه مسکن ایثارگران نیازمند نگاه جهادی است

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان از آمادگی سپاه استان جهت اجرایی کردن تفاهم نامه مسکن ایثارگران خبر داد و گفت: تهیه مسکن برای ایثارگران در مدت تعیین شده نیازمند نگاه جهادی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در جلسه مشترک شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گیلان بیان کرد: حدود پنج هزار خانواده ایثارگر گیلانی در تهیه زمین برای ساخت مسکن مشکل دارند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه انصاف نیست خانواده های شهدا و ایثارگران را تنها بگذاریم، افزود: ما مسئولیت اساسی داریم تا مشکل جانبازان و ایثارگران را حل کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه یک سری زمین‌هایی داریم که دیگر کارکرد نظامی ندارند و در صورت موافقت ستاد کل، می‌توان از آنها برای ساخت مسکن ایثارگران استفاده کرد، گفت: باید جلسه مشترکی برای این موضوع در شهرستان‌ها برگزار شود و کار را به فرماندهان سپاه واگذار کنیم.

 

سردار عبدالله پور با اعلام آمادگی سپاه استان جهت اجرایی کردن تفاهم نامه مسکن ایثارگران تا پایان دولت فعلی، تصریح کرد: انصاف نیست که نسبت به خانواده شهدا و ایثارگران تعلل داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه قدس  استان گیلان با اشاره به شناسایی زمین برای اجرای این تفاهم نامه، عنوان کرد: با هماهنگی صنعت و معدن و دادگستری استان، برای زمین‌هایی که آماده نیست معادن شن تهیه کنیم و ماشین آلات خود را به کار گیریم و زیرساخت‌های اولیه مثل جاده را به شکل ضربتی آماده کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه تهیه مسکن برای ایثارگران در مدت تعیین شده نیازمند نگاه جهادی است نه اداری، افزود: در شهرها زمین هست و می‌توانیم متر به متر را پیدا کنیم و هماهنگی جهت تغییر کاربری‌ها نیز در دست فرمانداران است.

 

 

انتهای خبر/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است