شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: سردار سلیمانی نمونه بارز فرد انقلابی و مطیع ولایت بود

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: سردار سلیمانی نمونه بارز فرد انقلابی و مطیع ولایت بود

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 16 دی 1399 ساعت 10:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه قدس استان گیلان، با اشاره به حضور سردار سلیمانی در کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان افزود: سردار سلیمانی نمونه بارز فرد انقلابی و مطیع ولایت بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدی، اظهار کرد: این فیلسوف جهان اسلام ، عمار انقلاب اسلامی بود.

 

وی با اشاره به حضور سردار سلیمانی در کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان افزود: حضور ایشان در کنگره بسیاری از نواقص را برطرف کرد و به گفته خود ایشان این کنگره با کنگره های دیگر متفاوت بود.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان، با اشاره به روایتی از سردار سلیمانی از حضور در کنگره شهدای گیلان، ادامه داد: ایشان وقتی بالای سن برای سخنرانی رفت، پس از مکث کوتاهی فرمود «من هشت هزار شهید گیلان را در اینجا می بینم، اینجا عطر شهدا را می دهد»و این به عنوان یکی از مهمترین کرامت های کنگره هشت هزار شهید گیلان رقم خورد.

 

سردار عبدالله پور، با بیان اینکه بسیاری از خانواده های شهدا نیز این جمله سردار را تایید کردند و گفتند که شهدای خود را در این مراسم احساس کردند، گفت: سردار سلیمانی نمونه بارز فرد انقلابی و مطیع ولایت بود.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است