شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانتقدیر وزرات بهداشت از عملکرد فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مبارزه با شیوع کرونا 

تقدیر وزرات بهداشت از عملکرد فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مبارزه با شیوع کرونا 

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 02 دی 1399 ساعت 09:00
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: مدیران وزارت بهداشت از عملکرد درخشان و مؤثر فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مبارزه با شیوع ویروس کرونا تقدیر کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ مدیران وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای از عملکرد درخشان و مؤثر سردار «محمد عبدالله پور» فرمانده سپاه قدس استان گیلان در همکاری مؤثر ایشان با مسئولان استانی در جریان مبارزه با شیوع ویروس کرونا در استان و نتایج این اقدامات در مدیریت مناسب‌تر کرونا در گیلان به نسبت سایر استان‌ها تقدیر کردند.

 

یکی از دلایل تقدیر از سردار «محمد عبدالله پور» عملکرد مطلوب ایشان در ساماندهی خوب بسیجیان و کادر درمانی و بهداشتی جهت اجرای خوب طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه و همچنین طرح غربالگری سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گیلان است.

 

از جمله اقدامات سپاه قدس استان گیلان برای مبارزه و ریشه‌کنی ویروس کرونا، خدمات‌رسانی بسیجیان و پاسداران در بیمارستان‌های رازی، رسول‌اکرم (ص) و قائم (عج) و همکاری در اجرای غسل، کفن و تدفین اموات کرونایی است.

 

از دیگر اقدامات خوب سپاه قدس گیلان اجرای صحیح طرح سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی»با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا مبتنی بر برنامه «هر خانه؛ یک پایگاه سلامت» است که شش هزار و ۷۷۰ نفر از داوطلبین بسیجی در آن مشارکت کرده‌اند و تاکنون این طرح در گیلان بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

 

اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا، طرح سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» به اذعان مدیران وزارت بهداشت، پیشرفت خوبی داشته و به‌عنوان الگوی موفق در اجرا برای سایر استان‌ها معرفی‌شده است.

 

همچنین گندزدایی معابر و اماکن پرتردد، تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی مورد نیاز مردم در ایام شیوع گسترده ویروس کرونا و رساندن آنها به نیازمندان و حاشیه‌نشینان از دیگر اقدامات سپاه قدس گیلان در ماه‌های اخیر بوده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است