شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: چشم امید انقلاب به جوانان پژوهشگر است

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: چشم امید انقلاب به جوانان پژوهشگر است

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 26 آذر 1399 ساعت 15:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تاکید بر اینکه وجود نخبگان سبب می‌شود تا اسلام و انقلاب تمام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح کند گفت: جوانان پژوهشگر نسلی هستند که چشم امید انقلاب به آن‌ها است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان که در سپاه استان گیلان برگزار شد مسئله پژوهش را نیاز امروز انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: جوانان پژوهشگر نسلی هستند که چشم امید انقلاب به آن‌ها است.

 

وی با تاکید بر اینکه وجود نخبگان سبب می‌شود تا اسلام و انقلاب تمام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح کند گفت: جوانان و تفکرشان حل کننده مشکلات کشور است.

 

رئیس سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه کسب جایگاه مرجعیت علمی را یکی از اهداف این سازمان دانست و افزود: راه‌اندازی ۴۰هزار شرکت دانش‌بنیان تا افق ۱۴۰۴ جزء ماموریت‌های بسیج در کشور است.

 

سرهنگ شادمان با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰۰۰ مجموعه دانش‌بنیان بسیج در گیلان مشغول فعالیت هستند تصریح کرد: تشکیل حداقل یک هسته فناور از جمله وظایف تعریف شده برای هر پایگاه بسیج است.

 

وی با اعلام اینکه در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان از ۲۰ برگزیده تجلیل می‌شود خاطرنشان کرد: تولید داروی مکمل درمان کرونا، تولید دستگاه خودکار جمع‌آوری گیاه سنبل آبی و تولید دستگاه استریل‌سازی هوای محیط از جمله طرح‌های ارائه شده در این جشنواره بود.

 

بنابراین گزارش در این مراسم از ۲۰ طرح پژوهشی و فناورانه ارائه شده به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است