شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان خبر داد: غربالگری 400 هزار نفر در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی در استان

فرمانده سپاه قدس استان گیلان خبر داد: غربالگری 400 هزار نفر در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی در استان

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 25 آذر 1399 ساعت 09:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان از غربالگری۴۰۰هزار نفر از مردم استان در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در گیلان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح تکمیلی مبارزه با کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی در گیلان در حال اجرا است، اظهار کرد: این طرح از ابتدای آذر ماه سال جاری در سراسر استان گیلان به اجرا آمده است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۰۰ هزار نفر از مردم استان مورد غربالگری قرار گرفتند، تصریح کرد: این طرح با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی، بسیج و شبکه بهداشت در حال اجرا است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان از شناسایی ۳۰۰۰ هزار بیمار مشکوک به کرونا در جریان اجرای این طرح خبر داد و گفت: بخشی از این افراد که نیازمند امکانات درمانی بودند به بیمارستان منتقل شدند و برخی نیز در قرنطینه خانگی قرار دارند.

 

سردار عبدالله پور در ادامه با بیان اینکه مردم در اجرای این طرح همکاری های لازم را دارند، افزود: مردم در اغلب موارد همکاری شایسته‌ای با تیم‌های غربالگری دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: در هر خانه یک نفر به‌عنوان مسئول کرونا انتخاب و آموزش داده‌ می شود. همچنین چند شماره تماس از ۴۰۳۰ و مراقبین بسیج در اختیار آنها قرار می گیرد تا در صورت بروز مشکل، سریعاً تماس بگیرند.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است