شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجراستان فارس: جوانان کشتی گیر از استعدادهای درخشان قهرمانی در استان هستند

فرمانده سپاه فجراستان فارس: جوانان کشتی گیر از استعدادهای درخشان قهرمانی در استان هستند

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 21 مهر 1400 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: پرورش استعدادها در حوزه ورزش نیازمند عزم و حمایت جدی مسئولان ارشد فارس و پیگیری مستمر این موضوع توسط مدیران حوزه ورزش در سراسر استان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجراستان فارس در آیین استقبال از قهرمانان مسابقات جهانی کشتی که با حضور مسئولان ورزش و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برگزار شد، با تاکید بر اینکه حمایت جدی از ورزش و ورزشکاران باید در دستور کار مدیران استان قرار بگیرد، گفت: کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز توسط جوانان فارس در مسابقات جهانی کشتی فرنگی نروژ بار دیگر ظرفیت و استعدادهای درخشان این استان در حوزه ورزش قهرمانی را به نمایش گذاشت.

 

وی با بیان اینکه جوانان کشتی گیر قهرمان نمونه‌ای از استعدادهای بی شمار فارس هستند، عنوان کرد: پرورش استعدادها در حوزه ورزش نیازمند عزم جدی و حمایت مسئولان ارشد فارس و پیگیری مستمر این موضوع توسط مدیران حوزه ورزش در سراسر استان است.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه ترویج فرهنگ ورزش یکی از راهکارهای ایجاد اُمید و نشاط در جامعه است، گفت: قهرمانی جوانان برومند فارس شادی فزاینده ای را برای مردم این خطه بخصوص جامعه ورزش استان فراهم آورده که استقبال باشکوه و پرشور مردم از این جوانان گواه این موضوع است.

 

سردار بوعلی با اشاره به اینکه ورزشکاران و تیم‌های ورزشی فارس این ظرفیت را دارند که در زمینه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در سطح کشور و جهان بدرخشند، خاطرنشان کرد: پیش نیاز این موضوع تحول نگاه مسئولان استان نسبت به مسئله مهم ورزش و تلاش بیش از پیش آنان برای پرورش استعدادهای جوان فارس است.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است