شما اینجا هستید: خانهاستانهافارساخبار برگزیدهپیام تبریک فرمانده نیروی زمینی سپاه به مناسبت فرارسیدن روز ارتش

پیام تبریک فرمانده نیروی زمینی سپاه به مناسبت فرارسیدن روز ارتش

منتشرشده در اخبار برگزیده شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 12:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


سپاه نیوز: سردار پاکپور در پیام های جداگانه فرارسیدن ۲۹ فروردین ماه را به فرمانده کل و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.


 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمّد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیام های جداگانه فرا رسیدن 29 فروردین ماه، روز ارتش را به امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش تبریک گفت.

متن پیام  فرمانده نیروی زمینی سپاه به این شرح است:

به فضل پروردگار ، امروز ارتش ما یک ارتش فکری، یک ارتش معنوی و یک ارتش دارای انگیزه های پاک و مقدّس است، این خیلی باارزش است.

( فرماندهي معظم كل قوا،حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در شرفیابی فرماندهان ارتش در 28 فروردین  سال1396)

      29 فروردین ماه که یاد آور و فرصت مغتنمی برای تجلیل از  جان فشانی ها و مجاهدت های دلیر مردان  ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت حماسه آفرینی های ماندگار و فراموش نشدنی نیروی زمینی قهرمان در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور در برابر هجوم دشمنان ایران اسلامی است را به جناب عالی ، آحاد فرماندهان و کارکنان شریف و فداکار ارتش انقلابی و مکتبی جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

         ارتش  سرافراز جمهوری اسلامی  ایران که در صحنه های مختلف جهاد و ایثار   دفاع مقدّس و سال های پر فراز و نشیب پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون، همواره در دفاع از نظام و خدمت به ملّت قدر شناس ایران  پیشتاز و نقش آفرین بوده است، امروز با سخت کوشی و شجاعت، تمامی  قابلیت  ها و ظرفیت های  وسیع خود  را  در راستای دفاع  بازدارنده  در برابر توطئه های  دشمنان  و بدخواهان و همچنین تلاش و  مجاهدت  مؤمنانه  در خدمت رسانی به جامعه، بسیج نموده و منشاء خیرات و برکات کم نظیری است.

        اینجانب ضمن گرامیداشت یادوخاطره مجاهدت هاوایثارگری های تمامی شهدای بزرگوارو جانبازان  و رزمندگان غیور و سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران، دوام توفیقات بیش از پیش جناب عالی و آحاد فرماندهان و کارکنان مؤمن و خدوم آن سازمان پر صلابت و ولایتمدار را در میدان های مختلف خدمت و دفاع از کیان و اقتدار ایران عزیز اسلامی از پیشگاه خداوند قادر متعال آرزومندم.

سرتیپ پاسدار محمّد پاکپور
فرمانده نیروی زمینی سپاه

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است