شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسرئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس مطرح کرد: ارائه ۲۰ نوع خدمات توسط بسیج سازندگی استان با شیوع کرونا

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس مطرح کرد: ارائه ۲۰ نوع خدمات توسط بسیج سازندگی استان با شیوع کرونا

منتشرشده در فارس سه شنبه, 19 اسفند 1399 ساعت 09:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی استان فارس گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان فارس بیش از هر زمان دیگر به همدلی و اتحاد و نیاز بود که در این راستا ۲۰ نوع خدمت در محلات در نظر گرفته شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ اسماعیل قزل سفلی رئیس بسیج سازندگی استان فارس در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان فارس تاکید کرد: خوشبختانه رسانه‌های استان فارس در بحث مواسات و همدلی بسیار خوب فعالیت کردند و در بحث پیشگیری و آموزش کرونا اگر بیشتر از کادر درمان نقش نداشته باشند کمتر هم نیست.

 

وی تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان فارس بیش از هر زمان دیگر به همدلی و اتحاد و نیاز بود که در این راستا ۲۰ نوع خدمت در محلات در نظر گرفته شد.

 

رئیس بسیج سازندگی استان فارس افزود: متأسفانه در ابتدای شیوع بیکاری حدود ۷۳ هزار نفر بیکار شدند که بخشی از آنها با گذشت زمان به کار بازگشتند اما حدود ۱۲ هزار نفر شغل خود را از دست دادند که برای آنها باید برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

 

قزل سفلی ادامه داد: در بحث ایجاد اشتغال نیز سپاه فجر استان فارس وارد میدان شده و می‌توان از توان این مجموعه به خوبی استفاده شود همانگونه که تا به امروز اشتغال‌های مختلفی با حمایت‌های سپاه فجر استان فارس راه اندازی گردید.

 

وی افزود: در بحث آزاد سازی زندانیان جرایم مالی غیر عمد نیز تاکنون ۴۰۱ زندانی با کمک مردم و خیرین آزاد شده اما متأسفانه ۹۲۹ نفر به دلیل مشکلات مالی در زندان هستند.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس گفت: در حال حاضر هیچکس با کمتر از ۵۰ میلیون تومان بدهی در زندان‌های استان فارس حضور ندارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است