شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس:  ۶۰۰ تبلت به دانش‌آموزان نیازمند استان فارس اهدا شد

فرمانده سپاه فجر استان فارس:  ۶۰۰ تبلت به دانش‌آموزان نیازمند استان فارس اهدا شد

منتشرشده در فارس شنبه, 09 اسفند 1399 ساعت 11:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: ۶۰۰ دستگاه تبلت با مشارکت خیرین نیک‌اندیش فارس به دانش‌آموزان نیازمند استان اهدا شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آئین اهدای ۶۰۰ تبلت به دانش‌آموزان استان فارس با حضور سردارسرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس و مسئولان آموزش و پروش استان فارس برگزار شد.

 

سردار بوعلی در این مراسم با بیان اینکه تبلت نیاز اصلی دانش‌آموزان محروم برای حضور در کلاس‌های مجازی و تداوم امر مهم تحصیل است، اظهار داشت: با راه‌اندازی سامانه اینترنتی توکاد بانک اطلاعاتی دانش‌آموزان محروم فارس ساماندهی شده و خیرین نیک‌اندیش به آسانی می‌توانند در فرآیند تهیه تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند مشارکت کنند.

 

 

وی با اشاره به اینکه سامانه توکاد یک طرح شاخص و الگوی شایسته معرفی به کل کشور است، گفت: در مرحله سوم کمک مومنانه امروز ۶۰۰ دستگاه تبلت با مشارکت خیرین نیک‌اندیش فارس به دانش‌آموزان نیازمند استان اهدا شد.

 

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز نهضت کمک مومنانه تاکنون بیش از 6800 دستگاه تبلت با تلاش و مشارکت سپاه و بسیج فارس تهیه و به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شده است.

 

سردار بوعلی افزود: خیرین نیک‌اندیش برای مشارکت در طرح توکاد به آدرس اینترنتی Tookad.ir مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است