شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس : گروه‌های جهادی فعالیت خود را به سراسر جهان اسلام معرفی کنند/  تبیین هنرمندانه کار جهادی تاثیرگذار است

فرمانده سپاه فجر استان فارس : گروه‌های جهادی فعالیت خود را به سراسر جهان اسلام معرفی کنند/  تبیین هنرمندانه کار جهادی تاثیرگذار است

منتشرشده در فارس سه شنبه, 28 بهمن 1399 ساعت 09:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به اینکه تبیین هنرمندانه کار جهادی بسیار تاثیرگذار است، تبلیغ هنرمندانه کار خالصی که جهادگران انجام می‌هند را زمینه‌ساز تداوم کار خیر دانست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین گشایش نخستین دوره توانمندسازی هنری و رسانه‌ای جهادگران فارس با عنوان "رساف" که به صورت مجازی برگزار شد،با تاکید بر اینکه ارتقا توانمندی‌های رسانه‌ای گروه‌های جهادی یک موضوع بسیار مهم است، گفت: تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی کار جهادی بعنوان یک فرهنگ مورد تاکید در دین اسلام یک مسئله اساسی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه در دنیای امروز تبیین هنرمندانه کار جهادی می‌تواند هزاران نفر را تحت تاثیر قرار دهد، خاطرنشان کرد: تبلیغ هنرمندانه کار خالصانه جهادگران و انتقال این پیام به مخاطب می‌تواند هزاران کار خیر دیگر را نیز در پی داشته باشد.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که حرکت های اسلامی را بدنام و کمرنگ کنند، گفت: کارهایی که با نیت خیر و محرومیت زدایی انجام می‌شود یکی از مولفه‌های تبلیغ موثر کارکرد جوانان مومن و حزب اللهی است.

 

سردار بوعلی همچنین با بیان اینکه انقلاب اسلامی و اندیشه آن در برابر همه عالم کفر صف آرایی کرده است، خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی می‌توانند فعالیت خود را فراتر از جغرافیای کشور بعنوان یک الگو به سراسر جهان اسلام معرفی کنند.

 

فرمانده سپاه فجر افزود: استان فارس دارای یک فرهنگ اصیل و ریشه دار و ظرفیت‌های عظیم است گواه این فرهنگ غنی و شایستگی جوانان این استان تقدیم بیش از ۱۵ هزار شهید در راه دفاع از انقلاب اسلامی است و فارس می‌تواند مبدا معرفی حرکت‌های جهادی به عالم باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه سپاه فارس همواره آماده هم افزایی با گروه‌های جهادی است، افزود: شخصا به گروه‌های جهادی علاقمند هستم و شما جوانان نیز می‌توانید در هر عرصه‌ای که کشور نیازمند است حضور پیدا کنید و کمک کنید.

 

سردار بوعلی تاکید کرد: شبکه گسترده و فراگیر گروه‌های جهادی باید در فارس بصورت منسجم تشکیل و ظرفیت‌های هنری و رسانه‌ای سپاه فجر بیش از پیش در راستای معرفی فعالیت‌های جهادی به کار گرفته شوند.

 

فرمانده سپاه فجراستان فارس خاطرنشان کرد: دوره توانمند سازی رساف طی ۲ ماه در قالب ۷ پروژه پودمانی برگزار می‌شود. در این دوره که بصورت مجازی برگزار می‌شود بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای گروه‌های جهادی از سراسر استان فارس حضور دارند.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است