شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجراستان فارس اعلام کرد: آغاز رزمایش «الی بیت المقدس ۱۰» در استان فارس 

فرمانده سپاه فجراستان فارس اعلام کرد: آغاز رزمایش «الی بیت المقدس ۱۰» در استان فارس 

منتشرشده در فارس دوشنبه, 13 بهمن 1399 ساعت 10:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس از آغاز رزمایش «الی بیت المقدس ۱۰»همزمان با سراسر کشور در ۴۲ نقطه استان با محوریت سپاه فجر استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: همزمان با سراسر کشور رزمایش الی بیت المقدس ۱۰ در ۴۲ نقطه به صورت گسترده با شعار پای کار انقلاب ایستاده‌ایم با محوریت سپاه فجر فارس آغاز شد.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس افزود: این رزمایش با هدف ارتقا سطح هم افزایی و هماهنگی در صحنه عمل بین نیروهای مسلح اجرا می‌شود.

 

سردار بوعلی ادامه داد: با برگزاری این رزمایش شاهد اقتدار پایگاه‌های بسیج هستیم و با این آمادگی و اقتدار جوانان در پاسداری از کشور و حریم اسلام موجب یاس دشمن و امیدواری در کشور است.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به حضور پررنگ سپاه در دوران شیوع بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: استان فارس با مشارکت پایگاه‌های مقاومت و بیت‌المقدس با افتخار و سربلندی از امتحان بیرون آمد و در این مدت بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا تهیه و توزیع شد.

 

سردار بوعلی بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون سپاه فجر فارس در قالب نذر رهایی بیش از ۶۰ زندانی جرایم غیرعمد را از زندان‌های فارس آزاد کرد که در دهه فجر امسال نیز ۱۰۰ نفر آزاد خواهند شد.

 

وی گفت: همچنین با اجرای طرح توکاد ۱۰ هزار دانش آموز از تجهیزات و لوازم تحریر دانش تأمین و در ایام دهه فجر نیز این طرح ادامه خواهد شد.

 

فرمانده سپاه فجر فارس همچنین از اهدای ۵ هزار فقره جهیزیه در این مدت یاد شده به زوج‌های نیازمند در استان خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال نیز برنامه‌های نذر خون، توزیع بسته‌های معیشتی، پخت غذای گرم توسط پایگاه‌های مقاومت، و در ۲۲ بهمن ماه رژه موتوری در شهرهای مختلف استان به صورت وسیع انجام خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است