شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده ناحیه ثارالله(ع) شیراز: ۴۰۰ هزار بسته معیشتی بهداشتی در شیراز توزیع شد

فرمانده ناحیه ثارالله(ع) شیراز: ۴۰۰ هزار بسته معیشتی بهداشتی در شیراز توزیع شد

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده ناحیه ثارالله (ع) شیراز گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون ۴۰۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی توسط این ناحیه بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار موسی زارعی فرمانده ناحیه ثارالله (ع) شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از مشکلاتی که امروز در کنار تورم و گرانی گریبان‌گیر کشور شده،  بیکاری است و اگر ما بتوانیم مردم را توانمند کنیم به گونه‌ای که هرکسی بر اساس استعداد، توان و اراده شغلی را ایجاد کند، قطعا مشکلات معیشتی و اقتصادی کمتری را بدنبال خواهیم داشت.

 

وی افزود: امروز شرایط کرونایی ضربه اقتصادی به جامعه جهانی وارد کرده که کشورمان نیز به تبع آن مشکلاتی را دارد، اما به لحاظ ماهیت و مسیر انقلاب اسلامی مشکلات ما کمتر جوامع مادی است.

 

زارعی ادامه داد: در ایام کرونا بسیج سازندگی سپاه با همدلی متعهدانه در کنار مدافعان سلامت و همچنین حضور در صحنه‌های مختلف، نظیر کمک‌های مومنانه، پرداخت اجاره بهاء، خدمت به شهروندان، بیماران و کادر درمان ورود کرده است.

 

فرمانده ناحیه ثارالله (ع) شیراز با تاکید بر اینکه کار سپاه و بسیج تسهیل‌گری در زمینه اشتغال‌زایی است، گفت: برای مقابله با جنگ اقتصادی باید تلاش شود.

زارعی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ مدیران و مسئولان اقتصادی، علاوه بر گسترش کارگاه‌های کوچک، خانگی، زودبازده و پویا، باید امنیت غذایی را مورد توجه قراردهند، افزود: توجه به کشت گلخانه‌ای، صرفه جویی در مصرف آب به ویژه در شرایط خشکسالی، کم‌آبی، غنی سازی خاک، آبرسان، راهسازی‎ و ایجاد اشتغال مهمترین اهداف و استراتژی بسیج سازندگی است. 

 

وی گفت: مسئولان باید از ظرفیت بسیج برای حل مشکل اقتصادی، معیشتی و بیکاری و همچنین معضلات حاکم بر جامعه استفاده کنند.

 

زارعی در خصوص مشارکت این ناحیه در مقابله با کرونا و کمک‌های مؤمنانه، افزود: توزیع بیش از ۴۰۰ هزار بسته معیشتی، بهداشتی، تهیه جهیزیه نوعروسان، آزادی بیش از ۲۰ زندانی جرایم غیر عمد در قالب طرح نذر رهایی و تامین دیگر مایحتاج نیازمندان از جمله فعالیت‌های سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز است.

 

فرمانده ناحیه ثارالله (ع) شیراز خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف اقتصادی و زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و نیز ایجاد اشتغال پایدار به جای تصدی‌گری، تسهیل گری و نیز اراده کارگران را مورد توجه قرار دهیم.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است