شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد: توزیع ۷ هزار بسته معیشتی توسط خادمین شهدا در استان فارس 

فرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد: توزیع ۷ هزار بسته معیشتی توسط خادمین شهدا در استان فارس 

منتشرشده در فارس پنج شنبه, 18 دی 1399 ساعت 16:08
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: ۱۵۰۰ بسته معیشتی در شیراز و ۵۵۰۰ بسته در شهرستان‌ها توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار یدا... بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین توزیع 7 هزار بسته معیشتی در استان فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: نوجوانان و جوانان مومن و انقلابی در لباس خادم الشهدا ادامه ‌دهنده راه شهیدان هستند و امروز گوشه‌ای از جهاد ایشان در موضوع کمک مومنانه و یاری‌رسانی به محرومان در استان فارس را شاهد هستیم.

 

فرمانده سپاه استان فارس با بیان اینکه متولی مراسم توزیع کمیته خادم الشهدای استان فارس است گفت: خادمین شهدا در ماه‌های گذشته حضور چشمگیری در فعالیت‌های جهادی نظیر تولید ملزومات بهداشتی، ضدعفونی اماکن عمومی، تغسیل اموات، تهیه نیازمندی‌های خانواده‌های شهدا داشته‌اند و 82 گروه جهادی نیز با حضور خادمین شهدا سازماندهی شده‌اند.

 

سردار بوعلی با بیان اینکه امروز 1500 بسته معیشتی در شیراز و 5500 بسته در شهرستان‌ها توزیع می‌شود گفت:  علاوه بر این‌ها 595 عدد بسته بهداشتی و 10 عدد بخاری نیز از طرف خادمین شهدا به خانواده‌های محروم استان فارس اهدا می‌شود.

 

وی با بیان اینکه ایمان، تعهد و عمل صالح و روحیه جهادی سه ویژگی مهم شخصیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و شناساندن سبک زندگی شهدا به نسل جوان رسالت مهم خادمین شهدا است.

 

سردار بوعلی با تاکید بر اهمیت توجه و حمایت از پایگاه‌ها و اقشار بسیج، گروه‌های جهادی و خادمین شهدا خاطرنشان کرد: عملکرد مردم فارس در موضوع کمک مومنانه درخشان بوده است و این نتیجه فعالیت‌های صادقانه و خالصانه همه اقشار بوده است.

 

وی با اشاره به آغاز طرح نذر رهایی در استان فارس گفت: با تلاش خیرین نیک اندیش و جمع‌آوری 24 میلیارد تومان بیش از 160 زندانی جرائم غیرعمد در قالب این طرح که به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین شده آزاد شده و این طرح تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه فجراستان فارس خاطرنشان کرد: طرح شهید سلیمانی و حضور بسیج در عرصه جهاد سلامت در کنار کادر بهداشت و درمان آثار و نتایج بسیار خوبی در راستای مقابله با بیماری کرونا و کاهش شیوع این بیماری داشته که در سطح کشور شاهد آن هستیم.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است