شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس:شهید استوار اسوۀ " خستگی ناپذیری و تواضع " بود/ جوانان مومن و انقلابی راه شهدا را ادامه خواهند داد

فرمانده سپاه فجر استان فارس:شهید استوار اسوۀ " خستگی ناپذیری و تواضع " بود/ جوانان مومن و انقلابی راه شهدا را ادامه خواهند داد

منتشرشده در فارس یکشنبه, 23 آذر 1399 ساعت 13:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار بوعلی گفت: شهید استوار یکی از فرماندهان خستگی ناپذیر در دوران دفاع مقدس و پس از آن بود که در تامین امنیت کشور و عرصه جبهه مقاومت نیز فعالیت های موثری داشته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در حاشیه آئین بزرگداشت مقام والای شهید سرلشکر عبدالرسول استوار، گفت: این شهید بزرگوار چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن همواره در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته و یکی از ویژگی های شخصیت بزرگ این شهید ثابت قدم بودن در مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بوده است.

 

وی با بیان اینکه شهید استوار اسوۀ " خستگی ناپذیری و تواضع " بود، گفت: این شهید بزرگوار یکی از فرماندهان خستگی ناپذیر در دوران دفاع مقدس و پس از آن بود که در تامین امنیت کشور و عرصه جبهه مقاومت نیز فعالیت های موثری داشته است.

 

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: اگر تاکنون کمتر نام این شهید شنیده شده بخاطر تواضع مثال زدنی و گمنامی شخصیت این شهید والامقام بوده است. 

 

سردار بوعلی با تاکید بر اینکه لزوم توجه فعالان فرهنگی و مستندسازان به شخصیت و فعالیت های این شهید بزرگوار، گفت: این شهید والامقام یکی از افتخارات ایران اسلامی و از یاران صدیق انقلاب اسلامی است و جوانان مومن و انقلابی ادامه دهنده راه این شهید خواهند بود.

 

بنابراین گزارش ؛ آئین بزرگداشت مقام والای شهید سرلشکر عبدالرسول استوار با حضور آیت ا... دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس، رییس کل دادگستری فارس، ریاست صدا و سیمای مرکز فارس، جمعی از مسئولان استان فارس و خانواده شهید به میزبانی سپاه فجر برگزار شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است