شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهان فرمانده سپاه کاشان خبر داد: آغاز طرح "خوشه احسان" با هدف توزیع ۳۰۰۰ بسته حمایتی در کاشان 

 فرمانده سپاه کاشان خبر داد: آغاز طرح "خوشه احسان" با هدف توزیع ۳۰۰۰ بسته حمایتی در کاشان 

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 13 اسفند 1399 ساعت 08:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه کاشان از برپایی رزمایش کمک مومنانه در کاشان با هدف توزیع سه هزار بسته غذایی ویژه نیازمندان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار کریم اکبری فرمانده سپاه کاشان ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و مناسبت‌های در پیش رو اظهار داشت: با توجه به اعیاد شعبانیه و عید نوروز جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان به منظور تکریم نیازمندان و تهیه بسته‌های حمایتی ویژه آنان طرحی را تحت عنوان "خوشه احسان" راه‌اندازی کرده است.

 

فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به کمک‌های خالصانه و قابل توجه مردم دارالمومنین کاشان در دوره‌های پیشین رزمایش کمک مومنانه ابراز داشت: مردم نوع دوست کاشان در دوره های گذشته 250 میلیارد ریال کمک در راستای اجرای هر چه بهتر رزمایش کمک مومنانه انجام دادند و این موضوع نشان از حس همدلی و مشارکت شهروندان کاشانی در کمک به اقشار نیازمند است.

 

وی با بیان اینکه این اقدام با توجه به نزدیکی سال جدید و لزوم حفظ و کرامت خانواده‌های نیازمند صورت می‌پذیرد، گفت: در این بسته‌های حمایتی اقلام مورد نیاز در نظر گرفته شده است و سعی شده است مایحتاج و ملزومات اساسی تهیه شود و جامعه هدف نیز شناسایی و پس از تهیه این بسته‌های حمایتی در اختیار آنان قرار داده می‌شود.

 

اکبری با بیان اینکه طرح خوشه احسان در راستای تهیه و توزیع سه هزار بسته حمایتی ویژه خانوارهای نیازمند و به نیابت از شهدای شهرستان کاشان برنامه‌ریزی شده است، افزود: خیران و مردم نوع دوست شهرستان کاشان می‌توانند در راستای مشارکت در این طرح کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت 5041727010434882 نزد بانک رسالت به نام جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی کاشان واریز کنند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است