شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان تاکید کرد : آمادگی گروه های جهادی برای کمک به مناطق زلزله زده شهر سی سخت

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان تاکید کرد : آمادگی گروه های جهادی برای کمک به مناطق زلزله زده شهر سی سخت

منتشرشده در اصفهان شنبه, 02 اسفند 1399 ساعت 15:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان از اعلام آمادگی این سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اعلام آمادگی کامل سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان برای کمک رسانی به زلزله زدگان استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان سی سخت، اظهار کرد: براساس اعلام ستاد مدیریت بحران، زلزله در شهرستان سمیرم خسارت جانی نداشته و مصدومیت ها جزئی است و  دیوار برخی از منازل و ساختمان ها در منطقه پادنای سمیرم ترک برداشته، اما شهرستان سی سخت دچار خسارت هایی شده است.

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه پس از برآورد خسارت اولیه، در صورت نیاز گروه های جهادی به این استان اعزام می شوند، تصریح کرد: سپاه استان اصفهان آماده ارائه هرگونه امداد و کمک رسانی به زلزله زدگان در صورت اعلام نیاز و با هماهنگی استان همجوار است. 

 

زمین لرزه‌‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین، مرز استان‌های اصفهان و کهکیلویه و بویر احمد، حوالی سی‌سخت را لرزاند.

 

بر اساس بررسی به عمل آمده این زلزله در منطقه سی‌سخت کهگیلویه و بویراحمد اتفاق افتاده است و مرز بین پادنای علیا با ۲۶ روستا و پادنا با ۱۸۹ روستا است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است