شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: پیشرفت کشور در گرو تلاش و اعتماد به جوانان است

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: پیشرفت کشور در گرو تلاش و اعتماد به جوانان است

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 27 بهمن 1399 ساعت 10:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اصفهان فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، گفت: رفع تمام مشکلات و پیشرفت کشور در گرو نگاه به داخل ، تلاش و اعتماد به جوانان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در مراسم دومین سالگرد شهادت ۲۷ شهید مدافع امنیت در جاده خاش - زاهدان و وداع با پیکر ۵ شهید گمنام، اظهار کرد: ظهور انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان ثابت کرد می‌توان بدون هیچ گونه وابستگی به قدرت‌های مستکبر جهانی در راستای اهداف عزت طلبانه تلاش کرد و این موضوع در شعارهای اولیه انقلاب مانند شعار "نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی" قابل مشاهده است.

 

وی افزود: از همان ابتدای انقلاب اسلامی، برنامه‌های متعددی در راستای زمین گیر کردن این انقلاب توسط قدرت های استکباری و عوامل ضد انقلاب تدارک دیده شد که به برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری تمام این توطئه ها خنثی و شر آن به دشمن بازگشت.

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: امروز نیز دشمن با رویکرد ترور و محدود کردن بسط، نفوذ انقلاب اسلامی در ورای مرزها و ... درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی بر آمده است.

 

سردار فدا ادامه داد: اما این اهداف دشمن، با توجه به توان بازدارندگی انقلاب اسلامی و نیروی برجسته دفاعی کشور نه تنها با شکست مواجه شده است، بلکه توان عملیاتی سازی و پیش روندگی ما در ورای مرزهایمان افزایش پیدا کرده است.

 

وی گفت: عملکرد ایران در جبهه‌ مقاومت و افزایش ظرفیت توان داخلی ثابت کرد که صبر و استقامت در برابر قدرت های مستکبر ثمربخش بوده و کشور را در پیش‌برد اهداف انقلاب اسلامی و آزادی‌خواهانه یاری کرده است. امروز باوجود تمام حمایت های قدرت های جهانی و منطقه‌ای از صهیونیست ها، جمهوری اسلامی توانسته به برکت خون شهدای مقاومت و مدافع امنیت و با اتکا بر دستاوردهای نظامی خود موقعیت رژیم غاصب صهیونیستی را متزلزل و از پیشروی این رژیم در منطقه جلوگیری کند.

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، خاطرنشان کرد: رفع تمام مشکلات و پیشرفت کشور تنها در گرو نگاه به داخل ، تلاش و اعتماد به جوانان است.

 

سردار فدا افزود: با مقاومت خود در طول این سال ها ثابت کردیم که ظرفیت برجسته ای در انسجام کشورهای اسلامی و محدودسازی اعمال نفوذ قدرت های مستکبر داریم که تجلی پایبندی و تداوم این ظرفیت‌ها در راهپیمایی امسال و تجدید بیعت ملت شریف ایران با انقلاب اسلامی آشکار شد.

 

 

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است