شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: طلاب و روحانیون بسیجی در همه عرصه ها تا امروز خوش درخشیده اند

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: طلاب و روحانیون بسیجی در همه عرصه ها تا امروز خوش درخشیده اند

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 26 بهمن 1399 ساعت 12:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین صادقی گفت: بعد از انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و خاموش کردن فتنه ها، روحانیون و طلاب بسیجی بودند که جزء راهنمایان و روشنگران قرار گرفتند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین رحمت الله صادقی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در آیین افتتاح  پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون آیت الله ادیب در حوزه علمیه سفیران هدایت حبیب آباد برخوار گفت: در انقلاب نقش روحانیون برجسته بود و طلایه داران انقلاب اسلامی بودند. کسانی بودند که اول جلو می رفتند و دیگران پشت سر آنها حرکت می کردند همانند حضرت امام خمینی (ره) که همگام پشت سر ایشان حرکت می کردند.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و خاموش کردن فتنه ها، روحانیون و طلاب بسیجی بودند که جزء راهنمایان و روشنگران قرار گرفتند.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تصریح کرد: طلاب و روحانیون بسیجی در همه عرصه ها تا به امروز خیلی خوش درخشیده اند.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی با بیان اینکه در بحث کرونا طلبه های بسیجی خواهر و برادر در بیمارستان ها، آرامستان ها، غسالخانه ها و مکان هایی که مردم از آن حراس داشتند می رفتند، عنوان کرد: آنها مشغول خدمت جهادی به مردم و بیماران کرونایی بودند و اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی از آنان تقدیر کردند یکی از افتخارات است.

وی در پایان گفت: در کمک های مومنانه، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان و دیگر مکان ها ما نقش طلاب و روحانیون بسیجی را به صورت برجسته می بینیم و به چشم مشخص است.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در سخنرانی خود در آئیین افتتاح ایین پایگاه بسیج با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک نعمت است برای ایرانیان، عنوان کرد: وظیفه ما در برابر نعمت های الهی همچون انقلاب، دیدن و متوجه آن شدن است.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی افزود: امام خمینی (ره) یک نعمت الهی بود که آمد و انقلاب کرد و ذائقه ها را تغییر داد. کار امام خمینی (ره) مانند کار پیامبر اسلام (ص) بود که تحولی در جامعه به وجود آورد.

وی با بیان اینکه مردم قبل از انقلاب در اوج تبلی قرار داشتند، اظهار کرد: ما در آن زمان منتظر بودیم که حتی یک آفتابه را برای ما بسازند تا با آن به سرویس بهداشتی برویم!

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تاکید کرد: امام خمینی (ره) کاری کرد که همین جوانان شروع به تلاش، کوشش، زحمت و مجاهدت کنند و ما را به جایی رساندند که جزء ۶ کشور روی کره زمین به لحاظ هسته ای، یازدهمین کشور به لحاظ علمی و دیگر رتبه های خوب را شدیم.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی تصریح کرد: امام خمینی (ره) ذلت ایران را به مقاومت تبدیل کرد و ذائقه مردم را تغییر داد؛ ما در قبل از انقلاب بر سر کوچک ترین موضوعی تسلیم بودیم.

وی در پایان با بیان انیکه بعد از پیروزی انقلاب، ما ۸ سال با تمام دنیا جنگیدیم و شهید تقدیم این انقلاب و اسلام کردیم که یک وجب از خاک سرزمینمان را به تصرف خود در نیاوردند، عنوان کرد: این همان روحیه جهاد و مقاومت است که بعد از انقلاب در مردم به وجود آمد و باعث تغییر در جامعه شد؛ ۸ سال مقاومت ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی یکی از بزرگتری افتخارات ایران بعد از انقلاب است.

در پایان این مراسم، حجت الاسلام علیزاده به عنوان مسئول پایگاه بسیج طلاب و روحانیون آیت الله ادیب شهر حبیب آباد معرفی شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است