شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانسردار فدوی:سپاه در همه عرصه‌ها نوک پیکان انقلاب اسلامی است/ آمریکا به دنبال ایجاد توان بازدارنده در مقابل ایران

سردار فدوی:سپاه در همه عرصه‌ها نوک پیکان انقلاب اسلامی است/ آمریکا به دنبال ایجاد توان بازدارنده در مقابل ایران

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 20 بهمن 1399 ساعت 09:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه در نوک پیکان انقلاب اسلامی است و فقط مربوط به جنگ نیست، خیلی‌ها دوست دارند بگویند سپاه مجموعه‌ای نظامی است در صورتی که نظامی بودن فقط یک بعد از سپاه است.


به گزارش سپاه نیوز، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در گردهمایی فرماندهان دفاع مقدس اظهار داشت: از روز اول انقلاب همه شیاطین عالم با فرماندهی آمریکا راه افتادند و علیه انقلاب هجمه ایجاد کردند و چنین اتحادی علیه جبهه حق در تاریخ بی‌سابقه است؛ وعده‌های خداوند حتمی و عملی است اما شروطی دارد که باید به آن‌ها عمل کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: بودجه‌های علمی، اقتصادی و نظامی ایران با کشورهای غربی بسیار متفاوت است اما این خداوند است که نتایج را رقم می‌زند و به همین دلیل چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: دفاع و بازدارندگی از ارکان قدرت هستند؛ آمریکا به صراحت اعلام کرد که ایران در مرحله سوم است و به دنبال ایجاد توانی هستند که در مقابل ایران بازدارنده باشد؛ دشمن می‌دانست اگر دوباره جنگ شروع کند، ضرر بیشتری خواهند کرد.

فدوی در ادامه بیان داشت: سپاه در نوک پیکان انقلاب اسلامی است و فقط مربوط به جنگ نیست، سپاه باید  پاسدار انقلاب اسلامی باشد؛ خیلی‌ها دوست دارند بگویند سپاه مجموعه‌ای نظامی است در صورتی که نظامی بودن فقط یک بعد از سپاه است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد:  سپاه هر اقدامی که برای پاسداری از انقلاب اسلامی باشد را انجام می‌دهد و باید در همه زمینه‌ها پای کار باشد.

وی همچنین عنوان کرد: در زمانی که سخت‌ترین شرایط جنگی را داشتیم، رزمنده‌ها در زیباترین حالات بودند و حتی خطای کسی را نمی‌دیدند؛ افرادی که جان خود را کف دست قرار دادند و در جبهه حاضر شدند، نیت یکسانی داشتند اما برخی شهید شده و برخی برای کارهای دیگر توفیق شهادت به دست نیاوردند.

فدوی در پایان گفت: دو حزب خدا و شیطان در دنیا داریم و در هر شرایطی حزب خداوند پیروز است، حزب سومی نیز نداریم؛ باید حواس خودمان را جمع کنیم که در کدام جبهه هستیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است