شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول بسیج سازندگی استان اصفهان خبر داد: فعالیت دو هزار گروه جهادی در استان اصفهان/ اجرای ۳۴۱ پروژه منزل محرومان در استان

مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان خبر داد: فعالیت دو هزار گروه جهادی در استان اصفهان/ اجرای ۳۴۱ پروژه منزل محرومان در استان

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 24 دی 1399 ساعت 10:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: با فعالیت دو هزار گروه جهادی در استان اصفهان یک هزار و ۶۹۷ پروژه محرومیت زدایی در استان طی یک سال اخیر انجام شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار حسن عجمی مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان در آئین انعقاد قرار داد یک هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی با همکاری بسیج سازندگی، سپاه صاحب الزمان (عج) و کمیته امداد استان اصفهان با عنوان «نذر حاج قاسم»با اشاره به فعالیت دو هزار گروه جهادی در استان اصفهان اظهار داشت: دو هزار گروه امدادی در استان اصفهان داریم که به جز اصفهان در ۹ استان دیگر نیز فعالیت دارند.

 

وی افزود: این گروه‌ها در استان اصفهان در ۲۸ ناحیه شهری و ۶۰۰ روستا در حال ارائه خدمات هستند.

 

مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر ۳۴۱ پروژه در زمینه منزل مسکونی محورمان در ۲۳ شهرستان استان اصفهان اجرایی می‌شود، ادامه داد: تاکنون حدود پنج میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده و به ۱۴ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز نیاز داریم.

 

وی با بیان اینکه یک هزار و ۱۵۰ منزل نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد از جدیدترین اقدامات در دستور کار جهاد سازندگی استان اصفهان است، ابراز داشت: قرار است این پروژه در همه شهرستان‌های استان اجرایی شود و حتی در مناطق حاشیه شهر اصفهان نیز این امر در دستور کار است.

 

عجمی در ادامه با بیان اینکه طی یک سال اخیر طی یک سال اخیر ۱۴۹ منزل مسکونی در استان اصفهان توسط بسیج سازندگی احداث شده است، اضافه کرد: در بحث مرمت و بازسازی نیز ۵۲۷ منزل بازسازی شد.

 

وی با بیان اینکه سپاه از سال گذشته تاکنون ۴۰ هزار پروژه محرومیت زدایی را در دستور کار قرار داده است، ابراز داشت: سهم استان اصفهان در این زمینه یک هزار و ۵۰۰ مورد بود که بسیج سازندگی با استفاده از نیروهای جهادی تاکنون توانسته‌ایم یک هزار و ۶۹۷ پروژه را دنبال کنیم.

 

مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان با بیان اینکه ۳۰ پروژه در سطح استان اصفهان در قالب طرح شهید همدانی اجرا شد، ادامه داد: این پروژه‌ها می‌تواند اجرای قنوات، آبرسانی به روستاها، مسکن محرومین، لایروبی رودخانه‌ها و … باشد که برای این پروژه‌ها نیز ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

وی با اشاره به اجرای ۷۹ طرح در قالب پروژه کرامت تصریح کرد: برای این امر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان پای کار آورده شده و این ظرفیت‌ها در حال استفاده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است