شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانبه همت سپاه کاشان صورت گرفت؛ اجرای مرحله دوم طرح "حافظان سلامت" در کاشان

به همت سپاه کاشان صورت گرفت؛ اجرای مرحله دوم طرح "حافظان سلامت" در کاشان

منتشرشده در اصفهان شنبه, 20 دی 1399 ساعت 14:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به اجرایی شدن مرحله دوم طرح "حافظان سلامت" در کاشان گفت: تقویت بُعد نظارت توسط قرارگاه‌های جهادی، هیئات مذهبی، امامان جماعت از مهمترین اهداف این مرحله است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار کریم اکبری فرمانده سپاه کاشان در نشست هماهنگی مدیران قرارگاه‌های حافظان سلامت در کاشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی اظهار داشت: عملیات جدیدی برای کاهش شیوع ویروس کرونا در حال شکل‌گیری است و در قالب خدمت‌رسانی به مردم این اقدامات برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه لازم است تمام توان و تجهیزات خود را به کار گیریم، افزود: اگرچه آمارها کاهش پیدا کرده است اما کار تا ریشه‌کنی کامل ویروس کرونا با افتخار بسیجیان شهرستان کاشان پای کار هستند و تا این آمارها به صفر نرسد بسیجیان دست از کار نمی‌کشند.

 

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه دو ماه اخیر در شهرستان کاشان قرارگاه‌های جهادی و حافظان سلامت روزهای پرکاری را داشتند، ابراز داشت: اگرچه آمارها کاهش پیدا کرده است اما عادی انگاری نسبت به ویروس کرونا می‌تواند عاملی برای شیوع مجدد و پیک جدید کرونا باشد.

       

وی با بیان اینکه قوت و قدرت گذشته در مبارزه با ویروس کرونا همچنان ادامه داشته باشد، گفت: مضرات اقتصادی، فرهنگی و مذهبی متعددی با شیوع ویروس کرونا بر جامعه متحمل شده است و بر همین اساس لازم است با تأسی به شهید سلیمانی در میدان بمانیم چراکه منش و راه این شهید بزرگوار در میدان ماندن بود.

 

اکبری با بیان اینکه باید با تلاش و اقدامات عملی جامعه را به حالت عادی برگردانیم، تصریح کرد: سپاه و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان کاشان حامیان قرارگاه‌های حافظان سلامت این شهرستان هستند و خوشبختانه امور حمایتی توسط مردم، خیران، هیئات مذهبی و قرارگاه های جهادی پیگیری می‌شود.

 

وی ضمن تأکید بر آموزش همگانی مورد حمایت رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: لازم است تیم‌های نظارتی با همکاری معتمدان، امامان جماعت و دیگر افراد بسیج شده و در حوزه نظارت تمام تلاش خود را به کار بگیریم به نحوی که حتی در حوزه واکسیناسیون نیز خود را آماده کنیم.

 

فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به عملکرد خوب بسیج در حوزه واکسیناسیون فلج اطفال افزود: در ایام پیش رو امکان ابتلا به دیگر بیماری‌ها نظیر آنفولانزا را پیش رو داریم و بر همین اساس با توجه به حساسیت شرایط سپاه و مجموعه بسیج هیچگونه برنامه تجمعی ندارد.

 

وی با بیان اینکه در ایام پیش رو اقداماتی نظیر توزیع اقلام معیشتی را برنامه‌ریزی می کنیم، ابراز داشت: با اقدامات صورت گرفته دو هزار و 500 بسته بندی بهداشتی تهیه و میان اقشار مورد هدف توزیع شد و تمامی این اقدامات با این هدف است که کاهش آمارها به معنی عادی‌انگاری نیست و باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است