شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری خبر داد: آغاز مرحله هشتم کمک مؤمنانه در چهارمحال و بختیاری و توزیع ۵ هزار بسته معیشتی

فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری خبر داد: آغاز مرحله هشتم کمک مؤمنانه در چهارمحال و بختیاری و توزیع ۵ هزار بسته معیشتی

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 11:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: هشتمین مرحله نهضت کمک مؤمنانه در آستانه ماه مبارک رمضان در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در آیین آغاز مرحله هشتم کمک مؤمنانه در استان و توزیع ۵۰۰۰ بسته معیشتی، با تقدیر از سخاوت مردم خیراندیش و ولایتمداراستان ، اظهار کرد: از بدو شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون بیش از ۱۱۰میلیارد تومان انواع کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری و در اختیار آسیب‌دیدگان از کرونا و خانواده‌های نیازمند قرار گرفته است.

 

فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور، ۵۰۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲.۵میلیارد تومان تهیه شده که برای تحویل به خانواده‌های نیازمند به شهرستان‌های ۱۰ گانه استان ارسال می‌شود.

 

سردار اکبری تصریح کرد: نهضت مواسات و کمک مؤمنانه و همچنین طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تا زمانی که ویروس منحوس کرونا وجود دارد برای رفع نیازهای خانواده‌های آسیب دیده، ادامه خواهد داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: مراحل بعدی رزمایش کمک مؤمنانه در چهارمحال و بختیاری همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و به مناسبت میلاد باسعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و در پایان ماه ضیافت الهی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است