شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاری فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری : تشکیل ۱۵۰۰ تیم نظارتی و مراقبتی طی طرح  شهید سلیمانی در استان

 فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری : تشکیل ۱۵۰۰ تیم نظارتی و مراقبتی طی طرح  شهید سلیمانی در استان

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 16 اسفند 1399 ساعت 16:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری به آغاز رزمایش سوم کمک‌های مومنانه اشاره کرد و گفت:۱۵۰۰ تیم نظارتی و مراقبتی طی طرح  شهید سلیمانی در استان تشکیل شد .

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در جلسه ستاد کمک‌های مومنانه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی از اواخر آبان‌ماه برای کنترل بیماری کرونا آغاز شد، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شد اجرای این طرح به‌سختی صورت گیرد و برآوردها تا پیش از اجرای این طرح، رسیدن روزانه فوتی‌ها به تعداد بیشتری بود.

 

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۱۵۰۰ تیم نظارتی و مراقبتی طی این طرح در استان تشکیل شد، افزود: موفقیت طرح بیش از ۸۰ درصد بود.

 

وی به خطر شیوع کرونای انگلیسی اشاره و بیان کرد: ۲۱ استان درگیر این ویروس هستند و استان ما نیز به‌دلیل همجواری با استان‌های با نرخ شیوع بالای این ویروس، از خطر به دور نیست.

 

سردار اکبری با بیان اینکه رزمایش کمک‌های مومنانه طبق فرموده رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی) در کشور شکل گرفت، خاطرنشان کرد: به مدد این طرح تاکنون ۸۵ میلیارد تومان کمک‌ جمع‌آوری و در سراسر استان توزیع شد.

 

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: با توجه به ایام پایانی سال و خسارات حاصله از ویروس کرونا نیازمند حضور خیران هستیم، لازم به ذکر است که تهیه ۲۰۰۰ سری جهیزیه برای استان در نظر گرفته شده است که تاکنون ۱۰۰۰ نفر ثبت‌نام کرده و ۱۰۰۰ سری دیگر تا انتهای سال ثبت‌نام می‌شوند.

 

وی به آغاز رزمایش سوم کمک‌های مومنانه اشاره کرد و گفت: قرار است این مرحله از ۲۰ تا ۲۵ اسفندماه در سراسر کشور آغاز شود و یک روز برای استان در نظر گرفته شود تا بتوانیم از حمایت نهادهای حمایتی بهره‌مند شویم.

 

سردار اکبری خاطرنشان کرد: علاوه بر کمک‌های مومنانه در موضوعات دیگر مانند تهیه مسکن و محرومیت‌زدایی را فراموش نکرده‌ایم زیرا شاید خانواده‌ای نیازمند بسته معیشتی نباشد اما مسکن و اشتغال اولویت آن خانواده باشد، لازم به ذکر است که چهارمحال و بختیاری جزو ۵ استان کشور است که در تفاهم با کمیته امداد استان تاکنون ۵۰ میلیارد تومان برای کمک به محرومان سرمایه‌گذاری کرده است.

 

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است