شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد : معرفی ابعاد مختلف زندگی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد : معرفی ابعاد مختلف زندگی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 20 دی 1399 ساعت 14:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: هنرمندان ابعاد مختلف زندگی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را با زبان ادب و هنر معرفی کنند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ آیین تجلیل از برگزیدگان فراخوان هنری و ادبی نگین مقاومت و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ها و فراخوان های هنری و ادبی سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال بختیاری در سال ۹۹ با رعایت اصول بهداشتی برگزارشد.

 

در این آیین سردارسرتیپ دوم پسدار محمدعلی اکبری،فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری با تحسین آثار هنرمندان که با موضوعات ایثار و شهادت و به ویژه سردار مقاومت شهید قاسم سلیمانی تولید شده است گفت: بدون شک نقش این شهید عزیز و شهدای جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم در برقراری امنیت در منطقه و دفع  فتنه غربی و آمریکایی گروه های تکفیری که با حمایت شیطان بزرگ و برخی از دولت های فریب خورده نیز  منطقه همراه بود نقش بی بدیل و محوری داشت.

 

 سردار اکبری ادامه داد: اگر نبود مجاهدت و از خودگذشتگی این شهید عزیز و همرزمانش امروز شاهد وقایع تلخی نه تنها در منطقه بلکه در دنیا بودیم .

 

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری با بیان خاطراتی از این شهید عزیز و سایر رزمندگان شهدای مدافع حرم  اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم زوایای پنهان شخصیت سپهبد شهید سلیمانی را کشف و به جهانیان و نسل جوان خودمان معرفی کنیم و این یکی از رسالت های مهم هنرمندان متعهد و دغدغه مند کشورمان است .

 

وی گفت: البته  اشتیاق خاصی در بین هنرمندان برای پرداختن و ثبت حماسه‌های کشور وجود دارد چراکه این اتفاق باعث ماندگاری ،ظرافت و زیبایی آثار هنرمندان عزیز خواهد شد. 

 

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در پایان از تلاش هنرمندان بسیجی در گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهداء مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی با برگزاری فراخوان های هنری و ادبی ،تولیدی هنری و برگزاری محافل هنری و ادبی تشکر کرد .

 

تجلیل از برگزیدگان فراخوان های هنری و ادبی نگین مقاومت با موضوع سردار شهید سلیمانی و نیز رونمایی از تولیدات هنرمندان با موضوع سردار دلها و تجلیل از هنرمندانی که آثار هنری با موضوع شهید سلیمانی تولید اثر داشتند از دیگر برنامه های این مراسم بود .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است