شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر : اجرای طرح شهید سلیمانی نقش مهمی در مدیریت بیماری کرونا داشته است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر : اجرای طرح شهید سلیمانی نقش مهمی در مدیریت بیماری کرونا داشته است

منتشرشده در بوشهر شنبه, 11 بهمن 1399 ساعت 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اجرای طرح شهید سلیمانی نقش مهم و تاثیرگذاری در کنترل و مدیریت بیماری کرونا داشته و آثار آن مشهود است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشست بررسی روند اجرایی طرح شهید سلیمانی در استان بوشهر با تبریک ایام‌الله دهه فجر از اجرای موفق کنترل و مدیریت بیماری کرونا در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با هماهنگی و تعامل بسیار مطلوب مسئولان و نهادهای مختلف به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و جهادگران، بیماری کرونا در استان بوشهر به نحو مطلوبی مدیریت و کنترل شد.

 

وی، اجرای منظم جلسات برنامه‌ریزی برای مدیریت بیماری کرونا را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی نقش مهم و تاثیرگذاری در کنترل و مدیریت بیماری کرونا داشته که آثار آن در ابعاد گوناگون در جامعه مشهود است.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به تشکیل تیم‌های مراقبتی، نظارتی و حمایتی در اجرای طرح شهید سلیمانی خاطر نشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از زمان اجرای طرح شهید سلیمانی موارد مثبت کرونا در استان بوشهر 68 درصد  و فوتی‌‌ها 75 درصد کاهش یافته است.

 

سردار رزمجو با اشاره به طرح حمایتی از بیماران و آسیب دیدگان از کرونا در اجرای طرح شهید سلیمانی تصریح کرد: در اجرای طرح کمک‌های مومنانه 235 هزار و 443 بسته معیشتی در استان بوشهر بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.

 

وی با تاکید بر توزیع لوازم‌التحریر و بسته آموزشی بین دانش آموزان نیازمندان، بیان کرد:  توزیع 12 هزار و 275 بسته آموزشی، 2 میلیون و 850 هزار بسته بهداشتی و گوشت‌گرم گوسفندی با قربانی 959 راس دام از دیگر فعالیت‌ها در راستای کمک‌های مومنانه است.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر توزیع 176 سری جهیزیه و بیش از 1200 کارت هدیه بین زوجین و 264 هزار پرس غذای گرم را از دیگر برنامه‌ها دانست و گفت: از ابتدای نهضت کمک‌های مومنانه تاکنون خدماتی به ارزش 101.9 میلیارد تومان به جامعه هدف در استان بوشهر ارائه شده است.

 

سردار رزمجو با اشاره به مشارکت یک‌هزار گروه جهادی در تامین و توزیع بسته‌های معیشتی در استان بوشهر تصریح کرد: علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی خدماتی در خصوص درمان رایگان در این مدت خدمات انجام شده است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است